Odpowiedzi

2012-07-05T19:15:51+02:00

Moja Mama nazywa sie Ania Kowalska i z zawodu jest nauczycielką języka polskiego. Ma ona czarne, długie włosy, zielone oczy i zgrabny nosek. Jest wysoka, szczupła  i ma wysportowaną sylwetkę. Zwykle jest energiczna, przedsiębiorcza i wytrwała. Na co dzień uśmiechnięta, godna zaufania i szczera. Często żartuje , ma poczucie humoru. Lubi pomagać innym w potrzebie. Chętnie integruje się z ludżmi, bo jest tolerancyjna i śmiała. W domu lubi  ład i porządek. Uwielbia pracę w ogródku. Interesuje się malarstwem i poezją. Uwielbia książki przygodowe. Świetnie pływa i codziennie ćwiczy aerobic. W kontaktach z innymi jest życzliwa i miła. Ma wielu przyjaciół , z którymi spędza czas w teatrze i kinie. Jest lubiana przez otoczenie, a w szczególności dzieci.

W pracy moja Mama jest obowiazkowa, punktualna i miedzy innymi dlatego cieszy się wśród uczniów dużą sympatią.  Ponadto kocha Ona swój zawód i dzieci. A ja kocham moja Mamę najbardziej na świecie, bo daje mi dużo ciepła i miłosci.

 

 

      

37 4 37
Zapomniałaś o napisaniu ubioru
Opis mamy
Moja mama ma na imie Marta z zawodu jest profesjonalną makjarzystką. Ma ona brązowe lekko kręcone włosy często spina je w wygodne fryzury. Na jej owalnej twarzy można zauważyć rumieńców nad rumieńców ma duże piwne oczy, pod nosem ma czerwone pełne usta. Nos mały ale bardzo zgrabny. Ubiera się w luźne i sportowe ubrania ale lubi ubrać się elegancko. Mama lubi się uratować i ubrać. Moim zdaniem jest najlepszą mamą na świecie
2012-07-05T20:08:48+02:00

    Moja mama ma na imię Jola. Ma ona długie brązowe włosy z blond pasemkami i krótką grzywkę. Pod grzywką schowane są duże, piwne oczy. Nos mały ale bardzo zgrabny. Nie jest wysoka jednak bardzo lubi fitness. Mama bardzo lubi malować paznokcie na czerwony kolor. Jest bardzo energiczna i towarzyska, zawsze świetnie kontaktuje się z innymi ludźmi. Miła, uśmiechnięta, na każdy dzień ma dla mnie dobre słowo. Codziennie ma czas na zabawę ze mną i wspólne dyskutowanie. Mama jest dla mnie najważniejszą osobą w życiu. Bardzo ją kocham.

14 4 14
Moja mama ma na imię Asia. Ma ona krótkie brązowe włosy z blond pasemkami i krótką grzywkę. Pod grzywką schowane są duże, piwne oczy. Nos mały ale bardzo zgrabny.Jest wysoka.Mama bardzo lubi malować paznokcie na czerwony kolor. Jest bardzo energiczna i towarzyska, zawsze świetnie kontaktuje się z innymi ludźmi. Miła, uśmiechnięta, na każdy dzień ma dla mnie dobre słowo. Codziennie ma czas na zabawę ze mną i wspólne dyskutowanie. Mama jest dla mnie najważniejszą osobą w życiu. Bardzo ją kocham.
Moja mama ma na imię Asia. Ma ona krótkie brązowe włosy z blond pasemkami i krótką grzywkę. Pod grzywką schowane są duże, piwne oczy. Nos mały ale bardzo zgrabny.Jest wysoka. Mama bardzo lubi malować paznokcie na czerwony kolor. Jest bardzo energiczna i towarzyska, zawsze świetnie kontaktuje się z innymi ludźmi. Miła, uśmiechnięta, na każdy dzień ma dla mnie dobre słowo. Codziennie ma czas na zabawę ze mną i wspólne dyskutowanie. Mama jest dla mnie najważniejszą osobą w życiu. Bardzo ją kocham.
Dlamnie najlepsza odp....
Mialo byc krotko Goska555