Odpowiedzi

2010-04-06T22:33:48+02:00
1)Teza . czy mieszkanie odzwierciedla tryb życia i charakter ludzi mieszkających w nim?
2) argumenty . jak cie widza tak malują, mieszkanie świadczy o człowieku bardzo wiele , porządek w mieszkaniu to porządek w życiu.
3)kontrargumenty. nie zawsze można ocenić człowieka po tym co ma w domy ,
4) rozwiniecie . jeśli ludzie w swoich domach utrzymują czystość i dbają o nią to znaczy ze taka rodzina lub dany człowiek jest poukładany i poukładane ma w życiu porządek świadczy o tym ze wszystko ma swoje miejsce i czas skoro człowiek sprząta i przywiązuje do tego wag to znaczy ze ceni sobie porządek i poukładane życie . Bałagan zaś świadczy o człowieku to ze nie może on skupić się na tym co robi i robi wiele rzeczy naraz i żadna z nich mu nie wychodzi. robiąc 3 rzeczy naraz żadnej nie wykonamy poprawnie i powstanie nam chaos z którego później ciężko się otrząsnąć.
5)podsumowanie . Moim zdaniem utrzymywanie lub nie porządku w mieszkaniu świadczy o charakterze człowieka jeśli mieszkanie jest posprzątane i zadbane to oznacza ze mieszkający tam ludzie są dość silna rodzina i ludźmi mającym zasady i plan nic nie zostawiają na później wykonują wszystko od razu dzięki temu maja czas na przyjemności , zaś w mieszkaniu gdzie jest bałagan mieszkają ludzie którzy są zabiegani nie zorganizowani życiowo wszystko leci im z rak a problemy warstwa się jak brudne skarpety w ich koszu na bieliznę. Zgadzam się w pełni z teza porządek w mieszkaniu świadczy o mieszkających tam ludziach.

2 1 2