Heej :))
mam prośbe, czy mógłby mi ktoś zrobić zadanie z j. angielskiego??
chodzi o opisanie jakiegos przedmiotu ( i żeby było też zdjęcie..)
zadanie ma mieć od 80 -100 słów. Plan pracy :
Co to jest? Kto ci to dał? Dlaczego? Kiedy?
Opis tego przedmiotu
Uczucia i przywiązania do tego przedmiotu.

Praca nie musi zawierac jakiś skomplikowanych słów angielskich, najlepiej żeby było z tłumaczeniem, ja sobie też sama postaram to przetłumaczyć. Nie trzeba się trzymać tak szczegółowo pytań napisanych powyżej. Z góry bardzo Wam dziękuję :))

1

Odpowiedzi

2010-04-07T11:35:59+02:00
Ja mogę Ci to teraz napisać ,ale zdjecie bedziesz musiała sobie sama poszukać.Opisze szkatulke.


Two years ago my grandma gave me her jewelly box for my birthday,which is very important for me because it is a family mements.The jewelly box is passed from generation to generation,for that reason I care of it because the jewelly box can damage very quickly.It always reminds me my grandma and thanks to that i never forget her.The jewellery box is green with a tiny amber and with golden interior.Inside there is a silver pendant which belong to my grandmother as .

jest ok 88 słow

dwa lata temu moja babcia dała mi na ur swoja szkatulke,wktora jest dla mnie bardzo wazna poniewaz to pamiataka rodzinna.szkatulka przekazywana jest z pokolenia na pokolenie,dlatego dbam o nia poniewaz moze bardzo szybko się zniszczyc. ona zawsze przypomina mi o babci i dzieki niej nigdy o niej nie zapomne.szkatulka jest zielona ma maly bursztyn i jej wnetrze jest zlote.wewnatrz jest srebny lancuszek ktory takze nalezal do mojej babcialicze na naj:)