Prosze o tłumaczenie pilnie :
One of the places which I would love to visit is a city called Paris.This city is located in France and is also a capital city of this country.There is hotter than in Poland and this is one of the reasons why I want to go there.I would like to see the Eiffel tower and the best artists' paintings in the Louvre palace.It is the most romantic place of the world and as I heard the view of Paris is the most beautiful in Europe.

2

Odpowiedzi

2010-04-06T21:28:49+02:00
Jedno z miejsc, które chciałbym odwiedzić jest miasto,które nazywa się Paryż. Miasto to mieści się w Francji i jest także stolicą tego państwa. Jest tam cieplej niż w Polsce, i jest to jeden z powodów dla których chciałbym tam pojechać. Chciałbym także zobaczyć Wieżę Eiffla i dzieła najlepszych artystów w Luvrze. Jesto to najbardziej romantyczne miejsce na świecie. Słyszałem, że widoki we Francji są najpiękniejsze w Europie.:)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T21:29:05+02:00
Jednym z miejsc, które chciałbym odwiedzić to miasto zwane Paryżem. Znajduje się we Francji i jest również stolicą tego kraju. Tam jest lepiej niż w Polsce i jest to jeden z powodów, dla których chcę tam jechać. Chciałaby zobaczyć wieżę Eiffla i obrazy najlepszych artystów w Luwrze. To najbardziej romantyczne miejsce na świecie i, jak słyszałem, widok na Paryż jest najpiękniejszy w Europie.