Odpowiedzi

2010-04-06T21:54:14+02:00
W Wielką Sobotę mama postanowiła zrobić mazurka. Wzięła ósmy fartuch, ubrała go i zaczęła szukać składników. Niestety popsuł się piekarnik i musiała piec na grillu w ogrodzie. Gdy wróciła do domu, w kuchni był okropny nie porządek. Obie zastanawiałyśmy kto to zrobił. Nagle przed naszymi oczami ukazał się różowy królik i żółw. Na początku się wystraszyłyśmy, lecz później je złapałyśmy i wyniosłyśmy na ogród. Mama zadzwoniła po pokojówkę, bo nie chciało jej się sprzątać i zaparzyła herbatę. Tego dnia nigdy nie zapomnę.
2010-04-06T21:59:08+02:00
Królik uwielbia Wielkanoc!!! Jak co roku zaprosił swojego przyjaciela żółwia na wspólną herbatkę. Spotkali się o ósmej wieczorem. "Jaki piękny zapach unosi się z kuchni" - powiedział żółw."to moja kucharka piecze pyszny mazurek z różowym lukrem " pochwalił się królik. W tym momencie pokojówka królika przyniosła herbatę. Gdy stawiała ją na stoliku królik niechcący trącił ją łokciem i wylał całą herbatę na jej nowy fartuch! "och! to mój świąteczny strój!"krzyknęła pokojówka , po czym wybiegla z pokoju. Królikowi zrobiło się bardzo smutno z tego powodu, a żółw śmiał się z tego aż do następnych świąt.

Mam nadzieje że pomogłam ;)
2010-04-06T22:00:44+02:00
Kiedy były przygotowania do wielkanocy w kuchni pojawił sie żółw z akwarium był on głodny i postanowił pujśc po jedzenie .gdy szedł niechcąco zrzucił duży różowy tort gdy spadł tort wtedy żółw sie przestraszył i schował sie w swój pancerz a gdy mama niosła mazurka potkneła sie o niego i mazurek spadł na ósmy fartuch kupiony przez mamą .Mama w końcu poszła do sklepu i kupiła tort i mazurka,a gdy wracała ujżała ładnego z czekolady zajączka nie mogła sie obszeć i kupiła go poteem pokojówka zrobiła chcerbate.To były najśmieszniejsze święta wielkanocne w życiu .