List
niedawno zmieniłas pracę napisz list do kolegi z angli .
a)napisz ze zmieniłas prace i podaj powód
b) poinformuj gdzie teraz pracujesz i jakie są twoje obowiazki
c)napisz jak sie czujesz w nowej sytuacji i kogo poznałas w nowym miejscu pracy
d)zaproś kolegę do siebie i obiecaj atrakcyjne spedzenie czasu
Ps>proszę was o napisanie w jezyku angielskim i odrazu tłumaczenie tekstu
potrzebne jak najszybciej

1

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-07T10:33:00+02:00
Dear Tom,
I'm writing this letter because I had to change jobs. I worked as the seller and I decided to change my profession, since the employer accused me of the theft of the product. And I didn't do it. I had to walk away, because terribly he hacked me off. I decided to try in the profession photographer. Very much I am interested in it. I to the document, on celebrations am also doing photographs, work on the computer etc. I am feeling here very well. I got to know nice employees, as well as trainees. They are really fantastic and they are turning to me with the respect.
I am inviting you to me. I will show you this place, where I am working. I promise that I will spend with you lot of time.
I'm looking forward to your answer.
Best wishes, Kate.

Tłumaczenie:
Drogi Tomku,
Piszę do Ciebie list, ponieważ musiałam zmienić pracę. Pracowałam jako sprzedawca i postanowiłam zmienić zawód, ponieważ pracodawca oskarżał mnie o kradzież produktu. A ja tego nie zrobiłam. Musiałam odejść, bo strasznie mnie wkurzył. Postanowiłam spróbować w zawodzie fotograf. Bardzo mnie to interesuje. Robię zdjęcia do dokumentu, na uroczystościach także, praca przy komputerze itd. Czuję tu bardzo dobrze. Poznałem miłych pracowników, jak również praktykantów. Oni są naprawdę fantastyczni i zwracają się do mnie z szacunkiem. Zapraszam Cię do mnie. Pokażę Ci to miejsce, gdzie pracuję. Obiecuję, że spędzę z Tobą wiele czasu. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.