Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-08T16:40:09+02:00
Zwracając się do tego cytatu ,,To, że coś takie jest nie oznacza, że taki musi być,,Możemy sie tu skierować do zachowania, a więc jeśli jesteśmy nie grzeczni, nie uważamy inego znania niż swoje, źle się uczymy i sądzimy, że już nie da się nic z tym zrobić, Mówiąc jednym słowem uważamy ze już nigdy nie uda nam się siebie smienić, to jesteśm,y w wielkim błędzie. Najważniejsze jest to, aby miec cel w życiu i potrafić do niego dążyć nie możemy tak łatwo siebie skreślać. Życie jest po to aby dawac mu wyzwania, aby go zmienieć na lepsze. Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacj tylko musimy chcieć zmienić coś w naszym życiu. w pierwszym argumencie jaki wymieniłam jest już wyjście z takiej sytuacji np. źle się uczę, to chcę się poprawic, prosze bliskich i znajomych o pomoc, poświęcam więcej czasu na naukę, nie lekcaważę tego.
jeśli nie uważamy innych zdania to tez nalezy to zmienic dajmy iinnym wtrazic swoje opinie bo może są dobre rozsądniejsze od naszych, wysłuchajmy inej osoby, jesteśmy niegrzeczni smieńmy to bierzmy przykład z osobów, które są grzeczne nie sprawiaja problemów. Podsumowałam i dałam rozwioązania do problemów które na samym początku wymieniłam. Najwazniejsze jest to, aby w siebie uwierzyć, dać sobie sznase a przedewszytkim pokazać inym , że my też potrafimy byś tacy jak inni . Trudno jest być dobrym, natomiast z dobrego łatwo zrobioć się nie dobrym!!
Wiesz co zmien sobie co nie co bo ja pisałam ciagiem i tak co popadlo mi na mysl to pisałam zastosowałam duzo argumentów wybierz te ktore ci się podobakją mam nadzieję że choć troszke ci pomogłam :)