Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-07T14:52:54+02:00
Droga Aniu!(data i miejscowosć)
Cześć! Bardzo ci dziekuje za Twój ostatni list. Był naprawde interesujacy i ciekawy. Ciesze sie że napisałas, poniewaz dawno nie odpisywałaś.
Co planujesz robic w sobote i niedziele? Ja sie tak własnie zastanawiałam czy nie mogłybysmy spędzic ten weekend razem? co o tym myslisz? Moze poszłybysmy na spacer do parku czy pojeżdziłybysmy na rowerach. Mogłybysmy równiez poczytac jakas ciekawą ksiazke i pójść na basen. Bardzo bym sie cieszyła bo od dawna sie nie widziałysmy.
Mam wiele wspaniałych pomyłów dlatego tez pragne abys sie zgodziła. To by dla mnie wiele znaczyło. Mam nadzieję że dobrze rozpatrzysz sprawe i przyjedziesz do mnie juz w piatek.
Pa!
Kasia

P.S. Licze na szybka odpowiedź.
21 3 21
2010-04-07T14:55:04+02:00
07.08.2010
miejscowość
Droga Aniu !
Na początku listu pragnę bardzo mocno Cię pozdrowić i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Na najbliższy weekend zapowiada się bardzo ciekawa pogoda. Rodzice pozwolili abym mogła urządzić swoje 13 urodziny w naszym domku w Skorzęcinie. Bardzo się ucieszyłam gdy pozwolili mi urządzić imprezę urodzinową. Będzie świetna zabawa. Tylko szkoda że ciebie tam nie będzie. Na pewno będę się świetnie bawić ale szkoda że nie będzie mojej najbliższej przyjaciółki. Postanowiłam więc że kupię sobię kamerę z kieszonkowych i nagram moje urodziny, a gdy Cię odwiedzę wszystko Ci opowiem.
Bardzo za Tobą tęsknie i myślę że niedługo się zobaczymy!
Całuję
15 3 15
2010-04-07T14:57:07+02:00
Witaj Kinga!
Moja mama powiedziała, że w sobotę jedziemy do mojej ciotki.
Dawno jej nie widziałam, tak jak ona mnie. Mieszkamy od siebie
bardzo daleko. Ostatnim razem byliśmy u niej 3 dni. Było to,
jak dobrze pamiętam 2 lata temu. Dość dużo się wydarzyło od
tamtego czasu. Jestem starsza i w ogóle.
Niestety tym razem jedziemy do niej tylko na 1 dzień. Jak będziemy
od niej wracać czyli w niedzielę, to jedziemy z moją kuzynką do kina na bardzo ciekawy film. Ma ona w niedziele urodziny więc to taki urodzinowy prezent ode mnie dla niej. A co tam u Ciebie. Dawno sie nie widziałyśmy. Mam nadzieję,
że wkrótce do nas przyjedziesz i nas odwiedzisz.
Gorąco pozdrawiam
........

Mam nadzieję, że Ci się spodoba ;))
13 3 13