Odpowiedzi

2010-04-07T15:06:27+02:00
Moja najciekawsza przygoda wydarzyła się we wakacje, byłam bardzo zdziwiona ponieważ nigdy się czegoś takiego nie spodziewałam, ale od początku.
Gdy miałam 10lat pojechałam z rodzicami i babcią na wakacje do Świnoujścia. Zameldowaliśmy się w hotelu, przebraliśmy się i poszliśmy na plaże. Było cudownie kompałam się w morzu do woli i opalałam się na słońcu, ponieważ pogoda była cudowna. Słońce świeciło chmur na niebie nie było. Postanowiłam przejść się po plaży. Po spaczerze, gdy już miałam wracać do rodziców, zauważyłam za plażą jakiś stary opuszczony dom. Gdy weszłam do środka nagle coś zamknęło dzwi. Zaczęłam krzyczeć. Nagle jakiś mężczyzna otworzył drzwi okazało się że był to mój wujek. Wszedł do środka za nim też drzwi się zatrzasnęły. Podemną ugieły się nogi i zemdlałam. Wujek zachował zimną krew, ale nagle podłoga się zawaliła i wylądowaliśmy w kolejce. Dojechaliśmy do końca, a tam czekali na nas rodzice i babcia. Okazało się że były to moje urodziny to była najdziwniejsza przygoda w moim życiu.Mam nadzieje że pomogłem :-)
19 3 19
2010-04-07T15:12:18+02:00
Pewnego dnia wybrałam się wraz z rodzina na wycieczkę do Francji. Było to najwspanialsze przeżycie jakie mnie spotkało i długo tego nie zapomnę.
Najciekawsza z rzeczy, które mnie tam spotkały, było ujrzenie Wieży Eiffla. Gdy ja zobaczyłam byłam onieśmielona. Była bardzo wysoka i potężna, lecz pełna uroku. Czułam się fantastycznie i nigdy nie wyobrażałam sobie że kiedyś zobaczę Wieżę Eiffla.
Po tygodniu zwiedzania wspaniałych miejsc we Francji, nadszedł czas powrotu. Choć z niechęcia odjeżdżałam z tego wspaniałego miejsca, to i tak na bardzo długo zapamiętam tę przygodę.
11 3 11