Odpowiedzi

2012-10-31T23:49:16+01:00

                                     Szanowni Państwo

Wszyscy wiemy , że wojna nie przynosi nikomu zadnej korzysci , dlatego postaram się Was przekonać , że takie działania przynoszą człowiekowi same straty.

Proszę Państwa ! Wojna to tysiące niewinnych ofiar , które przypadkiem znalazły sie na lini ognia. To paraliżujący strach o własne bezpieczeństwo i zdrowie. Czy nie boimy sie o los własnych dzieci , kiedy bomby wybuchają tuż obok nas ? Nie lękamy się o ich życie ? Jak zagłuszyć ich płacz ?

Drodzy Państwo ! Wojna jest okrutna , zła i niemoralna. Każdy w takiej chwili może zamienic się w dziką bestię , która będzie strzelać bez ostrzeżenia. Czy tego chcemy ? By brat zabijał brata , a sąsiad patrzył na nas wilkiem ? Chyba nie chcemy cierpienia i bólu spowodowanego utratą bliskiej osoby ? Każdy z nas pragnie miec rodzine u swojego boku i cieszyć sie ich widokiem.

Prosze Państwa ! Wojna to zniszczone domy, zrujnowane miasta i spalone wsie. Wielu ludzi zostaje pokaleczonych na całe życie. Na ulicach widać krew , pot i łzy. Każdy w takiej chwili moze pomysleć , że znalazł się w centrum piekła, bo wojna to piekło , które niesie ze sobą śmierć. Ona jest jak wyschnięte źródło.

Drodzy Państwo ! Dziś jest dzień , w którym możemy zmienic świat na lepsze. Sprawić , ze wszyscy poczujemy się bezpiecznie. To będzie swiat , w którym nie nie bedzie wojny , głodu i cierpienia. Apeluję do Waszego serca, rozsadku i mądrosci zyciowej.

1 5 1