Dawno nie pisałam do Ciebie, a tyle się dzieję, więc w końcu postanowiłam napisać Ci wszystkie nowości
. Wyobraź sobie, że Adam z naszej paczki poznał dziewczynę i są ze sobą. A najciekawsze jest to, że poznali się przypadkiem. Adam jak zawsze był w parku z psem na spacerze, zauważył, że ta dziewczyna miała jakiś problem z rowerem ( a wiesz jak Adam zna się na rowerach ) . Od razu podbiegł i się zapytał czy potrzebuje pomocy, okazało się, że spadł jej łańcuch, Adam oczywiście szybko to naprawił. W zamian za pomoc ta dziewczyna zaprosiła go do baru. Na imię ma Ewa, jest w naszym wieku, czyli tak my i w wieku Adama, blondynka, wysoka, z ładnym uśmiechem, jest bardzo miła, wszystkim mówi "dzień dobry", ale ogólnie nie przypadła mi do gustu, ponieważ lubi bardzo dużo mówić, a większość jej słów jest o niej, dlatego wydaje mi się trochę zapatrzona w siebie. Moim zdaniem ta para długiej przyszłości
ze sobą nie ma, bo wiesz, że Adam nie zniesie zapatrzonej w siebie dziewczyny. A Ty co o tym sądzisz ? Z niecierpliwością czekam na twoją odpowiedź, a resztę nowości Ci w następnym liście.

Buziaki, Ania .

1

Odpowiedzi

2009-11-02T18:39:21+01:00
Long time since I wrote to you, and so much happening, so finally I decided to write you all the news.
Imagine that Adam of our packages are a girl and met with him. And most interesting is that they met by chance. Adam, as always was in the park with the dog for a walk, he noticed that the girl had a problem with the bike (and you know how Adam knew the bike).He immediately ran up and asked if needed help, it turned out that her chain had fallen Adam, of course, is quickly repaired. In return for helping the girl invited him to the bar. My name is Eve, in our century, or so we in the age of Adam, blonde, tall, with a beautiful smile is very nice, everyone says "good day", but generally do not I do not like because it likes a lot of talk, and most of its words is about it, because it seems to me a bit, gazing at each other. In my opinion, this couple a long future with each other is not, because you know that Adam did not abolish the girl gazing at each other. And what do you think? I look forward to your response, and the rest of you in the next news letter.

Kisses, Annie.

mam nadzieje ze pomogłam .
Z angielskeigo ejstem dobra wiec nie powinno być błędów ;D