Odpowiedzi

2013-01-12T18:21:53+01:00

Sprawozdanie z wycieczki do kina.

 

 16 maja 2010 roku klasy drugie i trzecie wybrały się do kina na film pt. ,,Galerianki". Wszystkie klasy zebrały się w szatni szkolnej o godzinie 8:45. Ze szkoły wyruszyliśmy na przystanek tramwajowy, aby pojechać do kina "Atlantic". Wszyscy stawili się punktualnie, przed godziną 9:30 byliśmy na miejscu. Seans zaczynał się o godzinie 9:45, było jeszcze trochę czasu, aby kupić bilety, coś do jedzenia i picia. Bilety były zarezerwowane dzień wcześniej. W sali kinowej zajęliśmy wygodne miejsca. Wszystkie klasy zmieściły się na jednej sali, było jeszcze dużo miejsca dla innych osób. W czasie seansu panowała cisza. Film ten opowiada o czterech nastolatkach, które szukają "sponsorów" kupujących im drogie prezenty, ciuchy i kosmetyki. W zamian za to, one oferują im swoje usługi. Jest to pełnometrażowy film reżyserii Katarzyny Rosłaniec, które w ten sposób chce pokazać, że takie zachowanie ma złe strony, gdyż cierpią na tym niewinne niczemu osoby. Film ten ukazuje współczesne nastolatki z rodzin patologicznych.
Seans zakończył się o godzinie 11:00. Wszyscy zaczęli kierować się w kierunku wyjścia. Niektórzy udali się do toalety, po czym opuściliśmy kino. Poszliśmy na przystanek tramwajowy, aby wrócić pod szkołę. Już w drodze powrotnej trwały dyskusje na temat filmu. O godzinie 11:30 byliśmy pod szkołą, po czym wszyscy rozeszli się do swoich domów.
Na godzinie wychowawczej omawialiśmy seans i dyskutowaliśmy o zdarzeniach z filmu. Każdemu dało to do myślenia, żeby nie ulegać takim zachowaniom oraz żeby nikt nie popełniał takich błędów w życiu. Wszystkim podobał się film, niektórzy chcieliby obejrzeć go jeszcze raz.

 

Ps liczę na naj i pozdrawiam ;D

5 4 5