Odpowiedzi

2010-04-07T17:36:19+02:00
Cześć!.
Mój pokój jest duży i bardzo ładny. Ściany są pomalowane na różowy kolor. W lewym rogu stoi łóżko, jest tylko jedno okno, ale za to jest bardzo duże. W prawy rogu stoi biurko z komputerem. Na podłodze jest położony dywan. W moim pokoju jest bardzo dużo kwiatów. Po środku stoi półokrągła ława. A po prawej stronie jest szafa.
W moim pokoju jest bardzo przyjemnie. Zawsze jest czysto i miło.

Albo tak ;)

Mój pokój nie jest zbyt duży, ale jest bardzo ładny. Ściany w moim pokoju są zielone. Przy ścianie jest łóżko. Mam dwa krzesła. Przy oknie znajduje się biurko. Na biurku jest komputer. Nad łóżkiem jest plakat Michaela Jordana - mojego ulubionego koszykarza.
W swoim pokoju mam szafę i półkę na książki. Na półce jest wiele książek. Jest tam też kolekcja moich modeli samochodów. Na szafie jest duża roślina - bluszcz. Nie lubię jej za bardzo, ale moja mama ją uwielbia.
Na podłodze znajduje się niebieski dywan i mam dwie lampy - małą i dużą. Moje rolki są w dużym plastikowym pudle, naprzeciw mojej półki.

____________________
Mein ZImmer ist nich groß. An dem Fenster steht mein Schreibtisch, hier mache ich meine Hausaufgaben. Auf dem Tisch steht mein Comuter. An der Wand ist mein Bett. über dem Bett hähngen viele Posters. Ich höre gern Tic-Tac-Toe. Neben dem Bett stehen viele Blumen. Rechts an der Wand steht mein Regal mit vielen Büchern und eine Kommode. An den Wänden habe ich blaue Tapeten. Mein Zimmer ist sehr schön und gemütlich.

TŁUMACZENIE
Mój pokój nie jest duży. Przy oknie stoi moje biurko, tutaj robię zadania. Na stole stoi komputer. Przy ścianie jest moje łóżko. Nad łóżkiem wisza plakaty. Słucham chętnie Tic-Tac-toe. Obok łóżka stoi wiele kwiatów. Po prawej strony obok ściany stoi połka z książkami i komoda. Na ścianach są niebieskie tapety. Mój pokój jest bardzo łądny i przytulny.
2010-04-07T18:08:03+02:00
Ich habe ein helles und shönes Zimmer. Es is groß und befindet es sich im Dachgeschoss. In meinem Zimmer sind rote Wände und drei weiße und sehr große Fenster. Ich habe ein holzer Fußboden. An der Wand steht mein Schreibtisch und ein großer Stuhl. An dem Schreibtisch steht ein kleines und shönes Bett. Es ist komfortabel. An der Wand hängt ein helles und malerisches Bild vov Karol Sager. Auf dem Fußboden liegt ein großer, weicher Teppich und in der Ecke stehen shöne Blumeln. Rechts an der Wand steht eine lange, dunkele Kommode.

Mam jasny i piękny pokój. Jest duży i znajduje się na poddaszu. W moim pokoju są czerwone ściany i trzy białe i bardzo duze okna. mam drewnianą podłogę. Przy ścianie stoi biurko i duże krzesło. Przy biurku stoi małe i piękne łóżko. Jest komfortowe. Na ścianie wisi jasny i malowniczy obraz Karola Sagera. Na podłodze leży duży dywan i w rogu stoją piekne kwiaty. Na prawo przy ścianie stoi długa i ciemna komoda.