Odpowiedzi

2009-11-02T19:07:49+01:00
Witam szanownych kolegów i koleżanki.
pragnę wam przedstawić moja opinie na temat oskarżeń kierowanych w stronę Jacka Soplicy. Uważam, że są one w zupełności niesłuszne. Pan Soplica wcale nie był zdrajcą owszem podczas najazdu na posiadłość Stolnika dokonuje zbrodni w afekcie jednak nie zapominajmy, że dopiero co Soplica zaznał odrzucenia ze strony kobiety, która kochał, jak i potwornego upokorzenia ze strony stolnika. Tak właśnie! Przez to upokorzenie został zmuszony do opuszczenia swoich rodzinnych stron. Nie zapominajmy tez o tym że jego dobre imię zostało oczernione do tego stopnia, że nawet gdy wrócił do Soplicowa musiał przyjąć pseudonim Księdza Robaka.
Jacek Soplica bardzo się zmienił i zrozumiał swój błąd, a wrócił do swej rodziny by potajemnie naprawić to co zniszczył wcześniej i zjednać 2 rodziny. Waśnie dzięki interwencją Soplicy zaprzestane zostały zajazdy.
Soplica tuz przed śmiercią przyznaje się do swojej tożsamości jednak do samego końca pokazuje że che naprawić to co uczynił wcześniej
Szanowni koledzy i koleżanki rozważcie proszę to zanim podejmiecie dalsze oskarżenia. Jacek Soplica był targany wielkimi emocjami jednak do końca swego życia zrobił wiele dobrego. czyż nie powinnyśmy przy ocenie człowieka brać wszystkich jego czynów a nie tylko wybryku z młodości?
Dziękuje za wysłuchanie
-------------------------------------------
powinno być wszystko ok
jak się wczujesz na lekcji w to co czytasz to nie powinni sie kapnąć
3 2 3