Odpowiedzi

2010-04-07T17:50:13+02:00
Przyjaciółkę, którą będę opisywać jest Kasia, chodzimy razem do jednej klasy.

Jest ona wyższa ode mnie, ponieważ ma 170cm i ubiera się na sportowo, czyli dżinsy, jakaś bluza i wygodne obuwie. Nie lubi ubierać spódnic ani sukienek, ale gdy jest taka potrzeba to ją założy. Wygląda wtedy bardzo poważnie. Można powiedzieć jak młoda kobietka. Ma długie, ciemne, kręcone włosy i niebieskie oczy. Jest troszkę wstydliwa i czasami się rumieni, ale nikomu to nie przeszkadza. Jest miła i sympatyczna, zawsze każdemu poradzi albo pomoże. Jej ulubionym przedmiotem szkolnym jest przyroda, ponieważ bardzo lubi zwierzęta. Ma psa, rybki i chomika.

Bardzo ją lubię. Jesteśmy dla siebie jak siostry. Przyjaźnimy się już od przedszkola i myślę, że nasza przyjaźń będzie jeszcze trwała.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-07T18:14:38+02:00
Mam na imię Klaudia .(wpisz swoje imię). Mam 14 lat (Twój wiek) . Moją najlepszą przyjaciółka jest Sylwia ( imie Twojej przyjaciółki) . Teraz postaram sie ją dokładnie ale króciótko scharakteryzować.
Z Sylwią znam sie juz od najmlodszych lat. Praktycznie razem się z nią wychowywałam. Tak jak ja ma 14 lat tylko jest dokladnie o miesiąc starsza ode mnie. Sylwia jest wysoką , szczupła i ładną dziewczyną. Jej włosy są kasztanowe a nos lekko zadarty. Oczy sie duże o kolorze glębokiej zieleni. Są piekne i czarujaco tajemnicze.Jej cera jest opalona co dodaje jej tylko uroku.Nogi są dlugi i zgrabne. Jej ciało jest wysportowane, giętkie i umięśnione.
Sylwia z natury jest miłą , cichą i wstydliwą dziewczyną . Lecz tak jak kazdy ma czasami swoje szalone pomysly .Tutaj pasuje tylko jedno powiedzenie " cicha woda brzegi rwie" Od najmlodszych lat bardzo lubi sport. Ma bardzo duży do tego zapał. Wciaż powtarza mi ze sport to jej życie.Obecnie najchętniej grywa w siatkówke i piłkę reczną. Osiaga takze bardzo dobre wyniki w lekkoatletyce. Tak jak każdy z nas miewa swoje zle dni. Lecz od czego są prawdziwi przyjaciele?? Zawsze staram sie ja pocieszyc najlepiej jak potrafię. Czasami z mojego pocieszania wynikaja dobre skutki ale bywa też że mija troche czasu az sie rzchmurzy....
Uwazam ,że Sywlia jest prawdziwym ideałam prawdziewej przyjaciółki , bo gdy mam juz czasem naprawde wszystkiego dosc zawsze potrafi mnie zmotywować do dalszego dzialania.Każda moją powierzoną jej tajemnice dochowala . Wierzę że zawsze bedzie ich dochowywac.. Oto cała moja przyjaciólka -Sylwia . Bez niej mój świat nie bylby taki radosny i smieszny...

jak sa gdzies bledy to sorka xD
mam nadzieje ze sie podoba
1 1 1