Odpowiedzi

2010-04-07T17:44:03+02:00
Biegi, jogging, spacery - dlategi iż w 21 w. każdy ma w domu komputer telewizor komórkę ale człowiek nie tylko z tego żyje powinnien tez dotlenic mózg i rozciągnąc kości powinien dużo się poruszac a nie tylko siedziec przed komputerem.
3 2 3
2010-04-07T17:47:03+02:00
Myślę, że najkorzystniejsze jest spędzanie czasu na łonie natury. Współczesny człowiek większość czasu spędza w pracy. Miastach i dużych aglomeracjach. Brakuje mu często świeżego powietrza. Dlatego też dobrze byłoby od czasu do czasu wyjechać tam, gdzie wielkomiejski szum i gwar nikogo ni dosięgnie. Łąka, las... Takie wypady doskonale sprzyjają wypoczynkowi. Ponadto mają zbawienny wpływ na zdrowie. Poprawiają kondycję oczy, na którą doskonale wpływa zielone otoczenie. Mamy też okazję dotlenić się i pooddychać powietrzem, w którym brakuje zapachu benzyny i innych charakterystycznych dla miasta rzeczy. Taki wypoczynek daję też okazję do tego, aby złapać trochę słońca i wrócić do domu z piękną złotawą opalenizną. Wypoczynek na łonie natury jest jedną z najdoskonalszych metod spędzania wolnego czasu. Wracamy z niego zdrowsi, bardziej opaleni i pełni zapału do dalszej pracy.
3 4 3
2010-04-07T18:09:09+02:00
Moim zdaniem dla człowieka współczesnego najlepszym pomysłem spędzania czasu wolnego jest aktywny pobyt na świeżym powietrzu.
Wyjazdy do lasu, spacery po parkach-nic nie daje więcej zdrowia i przyjemności.
Ponadto bardzo miło jest spędzać czas aktywnie.
Na przykład jazda na rowerze.
Nie tylko daje nam radość z przejażdżki ale i dostarcza dużo czystego tlenu do płuc, co ułatwia nam proces oddychania.
Często ludzie organizują sobotnie, rodzinne wyjazdy rowerowe za miasto, co bardzo ich do siebie zbliża ale również dostarcza zdrowia.
Myślę, że ludzie w każdym wieku powinni spędzać czas aktywnie. Daje nam to dużo korzyści, zbliża ludzi do siebie oraz jest zalecane przez lekarzy.


No cóż, takie coś wymyśliłam :)
7 4 7