Odpowiedzi

2010-04-07T17:56:57+02:00
Moją najlepszą przyjaciółką jest (imie i nazwisko). Chodzimy do tego samego gimnazjum i znamy się już prawie dziewięć lat. Poznałyśmy się w przedszkolu i od razu zaprzyjaźniłyśmy.
(imie) jest wysoką brunetką o szaro-zielonych oczach. Jest szczupła i wysportowana. Ma regularne rysy twarzy i ciekawy, oryginalny uśmiech.
(imie) bardzo często zmienia nastrój. Zwykle uzależnia go od pogody, kiedy świeci słońce jest radosna, a gdy pada deszcz ma ochotę rzucić czymś o ścianę. Wtedy lepiej jej nie drażnić.
Jest życzliwa i pomocna. Dotrzymuje danego słowa, nigdy mnie nie oszukuje i nie zdradza tajemnic. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć.
Oczywiście istnieje wiele rzeczy, które mnie w niej denerwują. Najciężej jest mi znieść jej pesymizm i pod tym względem najbardziej się różnimy. (imie)uwielbia się martwić, wymyśla najgorsze wersje wydarzeń, a potem zastanawia się co będzie jeżeli się spełnią. Często narzeka i wtedy po prostu przestaję jej słuchać.
Moim zdaniem (imie) to wspaniała dziewczyna. Ma wszystkie cechy, które chciałabym znaleźć w przyjaciółce. Rzadko się kłócimy, choć często przekomarzamy. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa przynajmniej kolejne dziewięć lat.
16 4 16
2010-04-07T17:57:55+02:00
Moja kolezanka ma 15 lat i na imię Magda. Jest całkiem wysoka i szczupła. Na jej prostokątnej twarzy znajdują sie małe zielone oczy i szeroki nos. Usta są zawsze czerwone, a cera blada, więc wygląda jakby miała je mocno pomalowane. Odstające uszy sa ukryte pod słomkowymi włosami, najcześciej związanymi w koński ogon. Jest wysportowana i zawwze chodzi wyprostowana. Ubiera się w spódniczki i pasujące kolorystycnie t-shirty oraz rajstopy i czarne tenisówki.
11 2 11
2010-04-07T18:00:04+02:00
Moją najlepszą przyjaciółką jest Michalina. To bardzo opiekuńcza osoba. Zawsze o wszystkich dba i bardzo się stara by wszyscy byli szczęśliwi. Jest zawsze opanowana i wszystkich obdarowuje miłym uśmiechem. Michalina uwielbia tańczyć. Jej ulubiony taniec to dance hall. Tańczy go od 5 lat i jest w nim naprawdę dobra. To sprawia, że ona zawsze wyróżnia się z tłumu i za to ją lubię. Jestem dumna, że mogę być jej przyjaciółką i że mogę z nią siedzieć w ławce szkolnej.
Michalina ma zawsze ciekawe pomysły, czyli jest pomysłowa. Zawsze ma na wszystko pomysł i jest bardzo zorganizowana. Wszystko jest u niej poukładane na swoim miejscu. Jest wzorem przyjaciółki i koleżanki. Nigdy nie podejmuje pochopnych decyzji. Nad wszystkim myśli 2 razy. Wszystko jej się zawsze udaje. Jest naprawdę super i za to ją lubię.
7 3 7