Wyobraź sobie że jesteś Bilbem i opowiedz o tym co przydarzyło ci się w ciemnościach pod górami mglistymi

"Uderzyłem głową o kamień kiedy ocknąłem się byłem sam"

z zakończ słowami
" i tak wydostałem się z podziemi"

PROSZĘ O SZBKĄ ODP. DAJE NAJ!
MA BYĆ NA 2 LUB WIĘCEJ STR.!!!

1

Odpowiedzi

2010-04-09T15:54:48+02:00
Uderzyłem głową o kamień, kiedy ocknąłem się byłem sam. Było strasznie zimno, ciemno i ponuro. Mrok mnie ogarniał, bałem się. Postanowiłem przemóc strach i poszukać jakiegoś wyjścia.
Poszedłem więc przed siebie, z pochwy, na wszelki wypadek, wyciągając miecz. Byłem bardzo zaniepokojony. Każdy szmer, plusk, trzask pobudzał pracę mojego serca, które biło jak oszalałe.
Było tak ciemno, że nie widziałem nic, nawet końca własnego nosa. Na każdym kroku potykałem się lub w coś wchodziłem. W pewnym momencie zauważyłem jasne światełko, była to żarząca się w oddali pochodnia. "Musi tu ktoś w takim razie mieszkać" - pomyślałem. Idąc już pewnym krokiem w stronę pochodni usłyszałem dziki okrzyk, jakby połączenie szczekania psa i pracy jakiejś maszyny. Zza rogu wyskoczył na mnie ork. Był potężny, cały czarny, z ust wystawały mu kły, w ręku trzymał potężną maczugę nabijaną ćwiekami i kolcami. Był ode mnie wyższy ponad dwa razy. Sama jego broń była takiej wielkości jak ja. Pachniał gnijącym mięsem, potem i krwią. Z przeraźliwym wrzaskiem rzucił się na mnie. Wziął zamach swoją bronią; tylko dzięki mojemu sprytowi i zwinności uniknąłem ciosu. Ledwo odskoczyłem przed pierwszym walnięciem, mój przeciwnik wymierzał już następne uderzenie. Znowu udało mi się, nie trafił mnie. Pomyślałem, że to moja szansa. Przymierzyłem, wycelowałem i z całej siły pchnąłem mój oręż prosto w serce napastnika. Ten zawył jak oszalały i nieżywy osunął się na ziemię z głuchym trzaskiem. Wyciągnąłem z klatki piersiowej orka moją broń. Buchnęła z niego krew i zmieszała się z brudem i potem, zostawiając brudną plamę na ziemi.
Idąc dalej napotkałem grupę krasnoludów. Opowiedziałem im o mojej walce z orkiem. Były pod wrażeniem. Potem zaprowadziły mnie do jednej ze swoich grot, dały mi coś do jedzenia i picia. Powiedziały, że odprowadzą mnie do wyjścia, tak też uczyniły. W ten sposób wydostałem się z podziemi.
Proszę i liczę na naj. ^^
13 4 13