Odpowiedzi

2010-04-07T18:16:18+02:00
Ojciec Święty jest wyjątkowa osoba. Mówię o Nim w czasie teraźniejszym, ponieważ w moim sercu i w serach wielu ludzi nadal żyje. Jan Paweł II jest dla mnie wzorem do naśladowania. Ukazuje drogowskazy zyciowe w wielu sprawach. jest on przykładem czynienia dobra. Według mnie Ojca Świętego powinno się nasladować, nie tylko ze wzgledu na to, że był Papieżem, ale ze względu jakim człowiekiem był. Żył w czasach wojny. W trudnym okresie dla Polaków. Jan Paweł II był patriotą, wiedział jak nalezy postępowac i głosił słowo Boże. Szczególnie cenił młodzież. Kochał spotkania z młodymi ludźmi. Chciał ich nauczac i pokazywać właściwą drogę. Ojciec Święty zdawał sobię sprawę, że z młodzieżą trudno sie'pracuje', ale szanował ich. Modzież także bardzo szanowała Papieża.
Uważam, że Jan Paweł II jest idealnym wzorcem do nasladowania dla wielu ludzi i wielu ludziom pomógł w trudnych sytuacjach. Powinnismy go nadal cenić i zawsze o nim pamiętać.
2 5 2
2010-04-07T18:16:19+02:00
Ojciec Święty był dla mnie nauczycielem życia , ponieważ pokazywał on ludzią jak żyć, jak bardzo mozna kochać i szanowac drugiego człowieka. Potrafił on zgromadzic wokół siebie wielu ludzi na wspólniej modlitwie, rozmowie i zabawie. Uświadamiał nas ze zycie jest piękne i należy je szanować i cieszyć sie z nim bez względu na to jakim sie jest czlowiekiem i co sie od życia dostało. Wniósł ona w moje życie wiele radości, ponieważ dzięki jego nauczaniu i modlitwie z młodzieżą dodał mi wiele sił w trwaniu w dobrym. Kochał, był kochany i uczył jak kochać. Sprawiła ze ludzią wracała radość i dziękuję Bogu że dał nam tak wspaniałaego ojca Świętego jakim był Jan Paweł II.

Prosze;))
3 5 3