Odpowiedzi

2012-11-19T23:41:06+01:00

                                      Drogi Robercie

      W pierwszych słowach mojego listu chce Ciebie bardzo serdecznie pozdrowić i podziękować za to, ze o mnie pamiętasz. Cieszę się również z tego, ze juz jest jestes zdrowy. Ta pogoda jest zdradziecka, dltego musisz na siebie uwazać.

      Robercie, kilka dni temu odwiedziłem muzeum, zreszta nie po raz pierwszy. Wiem, ze Ty nie przepadasz za tego rodzaju miejscami, ale dzis chciałbym Ciebie przekonać, iz warto takie miejsca odwiedzać. Kolego, w muzeum mozesz dowiedziec się wielu ciekawych rzeczy na temat historii naszego kraju. A Ty przeciez interesujesz się II wojną światowa, więc masz okazję, aby zgłębić swoją wiedzę jeszcze bardziej. Poza tym w muzeum jest wiele obrazów i rzeźb. W tym miejscu możemy zobaczyc jak ubierali się kiedys ludzie, w czym spozywali pokarm. Bardzo ciekawa rzecza są monety, któymi się w przeszłości posługiwali ludzie. Możemy również ujrzeć zwierzęta. Muzeum to wiele różnorodnych kultur i tradycji, dlatego raz jeszcze zachęcam Ciebie do odwiedzenia tego miejsca.

     Robercie, byłem w muzeum i jeżeli będę miał okazję, to z pewnoscia wybiorę sie tam jeszcze raz, bo naprawdę warto. Nigdzie nie zobaczysz tak wielu interesujacych rzeczy.

     W tej chwili juz będę powolutku kończył ten list do Ciebie, poniewaz jest bardzo poźno, a rano muszę wstać do szkoły. Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie i czekam na Twój list.

 

                                                                                    Maciej