Odpowiedzi

2010-04-07T18:24:57+02:00
M jak miłość (726)
Wnuki Mostowiaków odbierają nagrodę w konkursie "Poznaj swoje korzenie". Korzystając z okazji, że rodzina jest w komplecie, Lucjan opowiada zebranym historię swojej siostry Hanny, która zaginęła podczas wojny. Jerzyk informuje Hankę, że dostał wyrok w zawieszeniu. Nie sprzeda też domu w Grabinie, gdyż to jedyna pamiątka po ojcu. Agata specjalnie na spotkanie z Nowackim farbuje włosy. Mimo starań wizyta w Lipnicy nie przebiega po jej myśli. Mostowiak i Kisiel obserwują narastanie konfliktu między swoimi żonami, który sami wywołali. Teraz obaj boją się wyznać partnerkom prawdę. Znajomy, który nękał Chojnacką telefonami, zaczepia ją przed klubem. Sylwia wyznaje Jankowi, że już go nie kocha. Kilka godzin później dowiaduje się u ojca, że Zawadzki sfinansował jej leczenie. Chorobliwie zazdrosna o Pawła Majka postanawia poradzić się Kingi, magister psychologii. Sandra zauważa, że Tomek próbuje ograniczyć jej kontakty z Zosią. Marta przekonuje szwagra, by spróbował dziewczynie zaufać.
M jak miłość (725)
Madzia przyjeżdża z Łodzi na ślub Zduńskich. Zaraz po uroczystości jedzie do matki do szpitala. Na ceremonii zjawiają się spóźnieni Hanka i Marek, którzy tego dnia wrócili z Egiptu. Wśród gości znajdują się także Łagodowie. Grażyna celowo zakłada naszyjnik, który dostała od Marka, ale Hanka tego nie zauważa. Za to Mostowiak wpada we wściekłość. Zdenerwowana Grażyna zmusza męża, by wracali do domu. Wyjeżdżają bez pożegnania. Na weselu mimo skręconej nogi zjawia się też Majka. Marta rezygnuje z wyjazdu na ślub Zduńskich, po tym jak padła ofiarą brutalnej napaści. Bandyci ukradli jej dokumenty, telefon komórkowy i dotkliwie biją. Roztrzęsioną kobietą zajmuje się Budzyński. Kuba idzie z Irkiem do klubu. Pod drodze obaj spotykają Mirkę. Irek zakłada się z przyjacielem, że poderwie dziewczynę.
M jak miłość (740)
Lucjan i Barbara martwią się o związek Hanki i Marka. Namawiają synową, by zgodziła się na spotkanie z terapeutą rodzinnym. Marta, wtajemniczona w całą sprawę, popiera pomysł rodziców. Po wizycie w Grabinie Wojciechowska źle się czuje i zapada na grypę. Chorą sąsiadką opiekuje się Szymon. Zaczynają się namiętnie całować. Łukasz jest załamany, bo Gabi wraz z nowym rokiem rozpoczyna karierę modelki. Dziewczyna bierze udział w pokazie, na który jej chłopak nie zostaje wpuszczony. Artur, widząc podbite oko Pawła, postanawia nauczyć chłopaka kilku chwytów obronnych. Trening kończy się dla Rogowskiego niezbyt szczęśliwie.
3 2 3
2010-04-07T18:27:39+02:00
Ostatniego wieczoru obejrzałem film pt.Harry Potter i Zakon Feniksa.
Zaczął się o godz. 20.00 a skończył o 23.45 (podaj własne godziny). Film mi się bardzo spodobał. Opowiadał o dwóch chłopcach i dziewczynce i o ich przygodach. Ich imiona to Harry, Ron i Hermiona. Oglądałem go pierwszy raz. Jednocześnie oglądałem, jadłem i piłem. Niedługo potem film się skończył i poszedłem spać.
Z niecierpliwością czekam na następny film typu Harry Potter...

0zielu0:
to nie jest sprawozdanie co napisałeś to opis serialu ,,m jak miłość''
Emila1234:
to co napisałaś to seriale oprócz zmierzchu
51 1 51
2010-04-07T18:28:11+02:00
Wczoraj obejrzałem film pt. ,,Szeregowiec Ryan ".
Jest to film opowiadający o 2 wojnie światowej.Szeregowiec Ryan to dowódca oddziału broniącego wioskę przed atakiem niemieckich żołnierzy. Porusza on wątki straszliwego zabijania na 2 wojnie światowej i poświęcenia. Na końcu filmu szeregowiec oddaje życie za swoich przyjaciół.
Film jest bardzo ciekawy.
65 1 65