Odpowiedzi

2009-11-02T19:04:07+01:00
Gdybym mogła ustanowić trzy prawa, postanowiłabym zająć się przede wszystkim wychowaniem młodzieży i reformą szkoły.Choć mamy naprawdę wspaniały rząd i jeszcze wspanialszego ministra edukacji, zdaję sobie sprawę, że sami nie dokonają oni wszystkiego i, aby zaprowadzić całkowity porządek w szkołach, niezbędna będzie moja pomoc.
Wiedząc, na jak wielkie niebezpieczeństwa narażeni są nasi kochani nauczyciele, wszystkie szkoły zaopatrzyłabym w zestaw kamizelek kuloodpornych, karabinów maszynowych, noży i gazów łzawiących. Przedmioty te otrzymaliby belfrowie przed wejściem na lekcję, aby mogli jako tako stawić czoło nieokiełznanej bandzie uczniów.
Drugą reformą byłoby wyposażenie nauczycieli w pojazdy odpowiednie dla ich niebezpiecznej pracy. Jak wszyscy wiemy, większość z nich do szkoły przyjeżdża rowerem lub prywatnym autem, które nierzadko demolowane są przez uczniów. Z tego powodu każdemu z nauczycieli, oczywiście za pieniądze państwowe, kupiłabym czołg - by mógł swobodnie i bez lęku poruszać się po mieście.
Trzecia reformą byłoby udoskonalenie budynków szkolnych - zostałyby one otoczone trzymetrowym murem i drutem kolczastym, kosze na śmieci byłyby przykręcone do podłogi, podobnie jak ławki i krzesełka...
18 2 18
2009-11-02T19:09:30+01:00
Gdybym mógł ustanowić trzy prawa, postanowiłbym, że szkoła byłaby tylko dla chętnych. Wtedy byłaby na pewno skuteczniejsza. Może i nie oblegana, ale można by się o wiele, wiele więcej nauczyć. Można by było chodzić do niej tylko wtedy, gdy się chciało. Po drugie wyrzuciłbym prawie wszystkich wysoko postawionych polityków. Koszą siano i nic z tego nie wyniki. Chyba, że na niekorzyść. Obsadziłbym te stołki młodym pokoleniem, które wie co tak naprawdę robić. Po trzecie wzniósłbym petycję o to żeby bracia Kaczyńscy dostali Nagrodę Nobla. Bo wysłali smsa o treści pomoc. Chciałbym coś zmienić, aby nikt nie dostawał tej nagrody an zachętę, jak Obama...;]
9 4 9