Odpowiedzi

2010-04-07T19:51:42+02:00
Mówienie o uczuciach pomaga uporać się z ciężkimi, bolesnymi przeżyciami ?
Myślę, że tak. Swoje zdanie postaram się udowodnić następującymi argumentami.
Przyjaźń. Zastanówmy się co te słowo znaczy. Przyjaźń to duchowa więź łącząca dwoje ludzi,znaczy to że przyjaciele się świetnie rozumieją i wyczuwają swoje nastroje.Często łączą ich wspólne zainteresowania i podobne poglądy.Przyjaciel to ktoś,komu można bezgranicznie zaufać i nie musimy się bać,że zdradzi komuś nasz sekret.Jest to także osoba,która zawsze nas wspiera i stara zrozumieć,oraz staje po naszej stronie i broni naszego dobrego imienia.W razie problemów oferuje swoją pomoc i troszczy się o nas. Jak już wcześniej wspomniałam, przyjacielowi można bezgranicznie zaufać. Gdy mamy jakiś problem zwierzamy się mu,a on pomaga nam w rozwiązywaniu naszych problemów.
Następnym argumentem potwierdzającym moje zdanie jest to , iż wiele ludzi nie mówi nikomu o swoich problemach. Czy oni dobrze postępują? Poprzez rozmawianie o swoich uczuciach możemy uniknąć wielu rzeczy. Więc pozwólmy, aby ludzie mogli nam pomóc. Nie bójmy się otworzyć przed nimi.
Myślę, że tymi dwoma argumentami uzasadniłam swoje zdanie. I naprawdę powinniśmy rozmawiać z ludźmi o naszych problemach. Pozwolić pomóc sobie.
3 3 3