Odpowiedzi

  • mava
  • Początkujący
2010-04-07T19:39:38+02:00
Zainteresował mnie mecz tenisa, kiedy to byłem kibicem Łukasza Kubota. Jest on wspaniałym sportowcem i myślę, że ZASŁUGUJE NA PODZIW. Dokonał kawał dobrej roboty wygrywając macz z francuzem. Łukasz Kubot pokonał w drugiej rundzie turnieju singlistów w Casablance Francuza Arnaud Clementa 6:4, 6:1. Kolejnym rywalem Polaka będzie Włoch Potito Starace. Uważam, że po tym starciu polak jest zmęczony ale dumnu i zadowolony z siebie. Mam nadzieję , iż będzie ten sport dalej go inspirował , gdyż w tej dziedzinie jest mistrzem. Trzymałem za niego mocno kciuki, podobnie jak moja rodzina i spełnił on nasze oczekiwania. Mślę, że w takiej wspaniałej formie fizycznej pokona każdego, nawet w kolejnym meczu, który nie będzie łatwy.
9 2 9
2010-04-07T19:39:51+02:00
Dwudziestego szóstego listopada, dwutysięcznego siódmego roku w Chorzowie odbył się mecz Polska-Belgia. Celem tego spotkania było wejście naszej reprezentacji do finałów mistrzostw Europy w dwutysięcznym ósmym roku. Nasza jedenastka przeciwko jedenastce Belgów. Ko wygra mecz?
Po chaotycznym początku w czterdziestej czwartej minucie spotkania, po błędzie obrońców, nasz reprezentant Euzebiusz Smolarek- Ebi- grający z numerem siódmym pokonał belgijskiego bramkarza i ze spokojem skierował piłkę w światło bramki. W drugiej połowie nasz trener- Leo Benhater- dokonał pierwszej zmiany z murawy zszedł Wojciech Łobodziński, a na jego miejsce z numerem szesnastym na boisko wkroczył Jakub Błaszczykowski. W siedemdziesiątej szóstej minucie padła druga, a zarazem ostatnia bramka w tym meczu. Po strzale Jacka Krzynówka grającego z numerem ósmym, piłka odbiła się od bramki, która dobił Ebi Smolarek. W osiemdziesiątej minucie z boiska zszedł Ebi Smolarek, nagrodzony milionem braw kibiców.
W jego miejsce wszedł Kamil Kłosowski, grający z numerem piątym. Mecz zakończył się wygraną Polski 2:0. Ebi Smolarek zakończył eliminacje z dorobkiem ośmiu bramek. I zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.
7 3 7