Odpowiedzi

2010-04-07T19:42:43+02:00
Kochany Pamiętniku..

Dziś spotkała mnie okropna przykrość okropne dziewczyny zaczęły się ze mnie nabijać i wylały mi na stołówce sok na koszulkę która po chwili zaczęła prześwitywać.Nie dość że one miały ubaw to jeszcze cała moja klasa.
Następnego dnia chociaż to dziwne zobaczyłam pewnego chłopaka który wyróżniał się od innych był spokojniejszy to mnie zaintrygowało.Od tamtej pory kiedy go zobaczyłam jestem jego najlepszą przyjaciółką.
No i to na tyle moich skrytych myśli..

2010-04-07T19:47:33+02:00
24 lipiec 2010r

Obudziłem się wcześnie rano , tego pięgnego , letniego dnia miałem jechać na ryby z tatą . wyjechaliśmy wcześnie nad lokalną rzekę . Gdy siedziedzieliśmy na brzegu tata nauczył mnie zarzucać wędkę i wiele ennych ciekawych rzeczy o któeych nawet nie wiedziałem . PO dwóch godzinach wpatrywania się w spławik ,udało nam się złowić pierwszą rybę . Po następnych dwóch godzinach ryby ,,brały,, jak szalone. Po utanym połowie wróciliśmy zmęczeni do domu i położyliśmy się spać . Po całym dniu snu czekała na nas mama z usmażonymi rybami. TO BYŁ NAJFAJNIEJC=SZY DZIEŃ W TE WAKACJE !!

pisząc pamiętnik pamiętaj o dacie pisz krótko zwiężle i na temat ;)

Mam nadzieje że pomogłem
2010-04-07T19:48:18+02:00
Poniedziałek, 24 maj 2009
Do szkoły szłam z uśmiechem. Zapowiadały się skrócone lekcje, po 30 minut. Zupełnie nie myślałam o czekającej moją mamę i mnie oczywiście wywiadówce. Lekcje minęły szybciutko i nawet dostałam 5 z geografii. To jeszcze bardziej poprawiło mi humor. Wracając do domu, skróciłam sobie drogę i poszłam parkiem. Spotkałam tam koleżanki z podstawówki- Anię i Ewelinę. Tak się zagadałyśmy, że niewiele by brakowało, a spóźniłabym się na zajęcia do szkoły muzycznej, a tam przecież jest Darek... Ah jak on pięknie gra na saksofonie. Gdy wróciłam do domu wcale nie przeszkadzało mi że przede mną jeszcze cały tydzień nauki. Mama po wywiadówce tez nie była zła. Zapytała czemu tylko 1 z chemii, ale to logiczne przecież.


Pisałam na postawie mojego pamiętnika :) jak chcesz to coś wyrzuć albo dodaj :)