Odpowiedzi

2010-04-07T19:48:08+02:00
Dzisiaj byłam sobie w lesie . Drzewa porastały wszystkie zakątki tego jakże wielkiego areału*. Stanęłam na kamieniu, którego czak noris* nauczył jak być twardym i moją duszę ogarnęła nostalgia* zamknęłam oczy i poddałam się kontemplacji na temat tego czy nasza klasa wpływa na nasze spojrzenie na świat. Czemu ludzie poddają się tej popkulturze i bez opamiętania siedzą na tym żałosnym niczym PoKeMowAte emo dziewczyny portalu? doszłam do wniosku że z jednej strony jest to zabicie czasu dla młodych ludzi poszukujących wrażeń w necie, spotykają tam swoich odwiecznych przyjaciół, bo jest to miejsce spotkań, jak pisze pod logiem portalu! Dzięki naszej klasie wiem kto kiedy ma urodziny, mogę mu wysłać wirtualny prezent, np 100 lat , tudzież* tort i wiem że będzie bardzo szczęśliwy a jego dusza będzie zaspokojona.
patrząc jednak z perspektywy inteligentnych ludzi (ja i doda, które mamy aj kju* wyższe od ciebie z pewnością stu procentową. tego co w nawiasie nie pisz do swojego kajecika* maleńka, bo to dygresja*)jest to beznadziejne jak praca syzyfa który mozolnie* i bezustannie wtacza swój głaz na górę mąt ewerest < lubię elwisa i ernesta hemingłeja >. wracając do tematu czy tam reasumując* muszę stwierdzić że w lesie nie ma grzybów. może to dlatego że jest zima i śnieg otacza moje piękne kozaczki w panterkę. < simplus rządzi a ty masz dałna >
nasza klasa to nasza duma narodowa, wyraża mą miłość do ojczyzny i chciałabym zaśpiewać dumkę na dwa serca, ale twoje opowiadanie miało być krótsze!!


LEGENDA skomplikowanych wyrażeń i zwrotów (to te z gwiazdką) :
* areał - obszar
* czak noris - spolszczona nazwa wybitnego strażnika teksasu
* nostalgia - niech Ci powie ciocia wikipedia, bo mi się nie chce tłumaczyć
* tudzież - jak nie wiesz to jesteś tępa to przecież banalne słowo
* aj kju - IQ - ty tego na pewno nie posiadasz i nie kupisz bo Cię nie stać
* dygresja - wtrącenie