Napisz opowiadanie, list na dowolny temat ( wstęp rozwinięcie zakończenie) Oraz sprawozdanie z klasowej wycieczki. Zacznij od poinformowania o miejscu terminie i uczestnikach, potem zrelacjonuj przebieg na końcu wyraź swoją opinię.
Z góry dziaa :*

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-07T21:36:29+02:00
Nasza klasa postanowiła urządzić krótką wycieczkę z okazji powitania wiosny do Parku (...nazwa) który znajduje się w mieście (...nazwa). Wszyscy uczniowie byli chętni. Wyjazd miał odbyć się 21 marca czyli w pierwszy dzień wiosny (równonoc wiosenna). Uczniowie o godzinie 9.00 musieli przybyć na szkolne boisko. Gdy przyjechał autobus wszyscy wsiedliśmy do autobusu. Pani na początku sprawdziła obecność, zaczęła wymieniać wszystkich po kolei : Paulina Choińska, Dawid Łyżkowicz, Paweł Krojewski itd. Po sprawdzeniu obecności mogliśmy ruszać! Ponieważ nasza szkoła znajduje się niedaleko Parku (nazwa) autobusem jechaliśmy jakiś kwadrans.
Kiedy dotarliśmy na miejsce powitał nas instruktor, po chwili objaśnił nam krótko jak należy zachowywać się w takim Parku. Po kilku godzinnym zwiedzaniu różnych ciekawych miejsc Pani zaprosiła nas na lody, ponieważ tego dnia było upalnie gorącoo. Ja miałem w portfelu około 13zł dlatego spokojnie wybrałem lody za 5,50 (truskawkowe). Musiałem oczywiście zostawić trochę pieniędzy które przeznaczę na drobne pamiątki.
TUTAJ DODASZ KRÓTKI DIALOG I COŚ JESZCZE DOPISZESZ :P
MASZ ZAKOŃCZENIE :
Jestem bardzo zadowolony z tej wycieczki. Moim zdaniem wypadła świetnie :P mam nadzieję że za rok to powtórzymy :)
Proszę czekać...