Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-07T21:42:01+02:00
Drogi kolego (na środku)

(akapit) Na wstępie mojego listu chciałbym Cię serdecznie pozdrowić. Dawno do Ciebie nie pisałem, więc pomyślałam, że napiszę do Ciebie list,w którym opowiem ci moją przygodę, która przydarzyła mi się kilka dni temu.
(akapit) Pewnego dnia postanowiłem, że wybiorę się na krótki spacer do lasu. Była piękna i słoneczna pogoda. Gdy tak spacerowałem i podziwiałem piękną przyrodę nagle zza drzewa ukazał mi się księć. Przedstawił mi się i zapytał jak się nazywam. Po dłuższej rozmowie zaprzyjaźniłem się z księciem.Gdy tak sobie rozmawialiśmy księciu zapytał mnie czy mam jakieś marzenie, które chciałbym, aby mi się spełniło.Powiedziałem mu, że tak mam wiele marzeń. Księciu powiedział mi, abym zastanowił się, a on je spełni.Rzeczywiście spełniło się. Gdy zrobiło już się późno, musieliśmy się rozstać. Zapytałem księcia czy spotkamy się jeszcze kiedyś. Po krótkiej chwili księciu powiedział, że spotka się ze mną z miłą chęcią.
(akapit) Ta przygoda była ciekawa i interesująca. Cieszę się bardzo, że miałem przyjemność poznać taką wspaniałą osobę. Myślę, że zapamiętam go do końca życia i że jeszcze kiedyś się spotkamy.

1 5 1