Hej.Prosiłabym o napisani mi ogłosznenie o prace na stanowsiko kelnerki. Mniej więcej taK:
Zatrudnię na stanowsikko kelnerki w restauracji w Hotelu XXX. Praca poelga głównie na podawaniu śniadania, obiadu i kolacji gosciom hotelowym. W porach między posiłkami należy obsługiwać bar.
Wymagania: doświadczenie na stanowisku, miły wygląd, umiejętność pracy w grupie oraz j. ang i niemiecki na poziomie komunikatywnym. mile widziane studentki zaoczne
Oferuję: duże zarobki, mozliwość zdobycia doświadczenia, dodatki do pensji, jak np. darmowy posiłek, możliwość noclegu w hotelu.
Pozdrawiam. Konatakt : Jan Kowalski e-mail: [email protected]

1

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-07T20:54:42+02:00
Poszukuję pracy na stanowisku kelnerki.Co prawda nie posiadam doświadczenia na podobnym stanowisku,ale bardzo szybko się uczę i przystosowuje do nowych warunków pracy.
Jestem sumienna,odpowiedzialna i punktualna. Bardzo cenie sobie pracę z ludźmi,mam pozytywne usposobienie,jestem bardzo pogodna i kontaktowa. Nie boję się obowiązków, jestem odporna na stres.Obecnie się nie uczę, posiadam ks.San/Epid. Dyspozycyjna jestem pn-pt w godzinach popołudniowych aż do późnego wieczora, weekendy od rana. CV prześlę zainteresowanym. kontakt przez okienko gumtree