Odpowiedzi

2010-04-07T21:30:17+02:00
Szanowny Panie,

Dowiedziałem się z portalu Kariera.pl, że poszukujecie Państwo pracownika na stanowisko kierownika sprzedaży. Od wielu lat obserwuję działalność Państwa firmy i chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie podjęciem pracy w firmie dającej tak duże możliwości rozwoju.

Trzy ostatnie lata pracowałem w firmie przewozowej JHL. W ciągu pierwszego roku awansowałem ze stanowiska przedstawiciela handlowego na stanowisko kierownika koordynacji sprzedaży produktu. Do moich podstawowych obowiązków należało zarządzanie pięcioosobową grupą przedstawicieli handlowych, organizacja reklamowych oraz dobór i szkolenie kadry pracowniczej.

W ciągu ostatnich lat z powodzeniem pełniłem funkcje kierownicze. Cechuje mnie łatwo nawiązywanie kontaktów z ludźmi, jest to bardzo ważny aspekt mojej pracy.
Lubię podejmować trudne wyzwania, jestem elastyczny w swoich działaniach i szybko się uczę nowych rzeczy.
Obecnie szukam pracy, która da mi satysfakcję, stabilizację oraz pozwoli na rozwój zawodowy.
W moim przekonaniu Państwa firma spełnia te warunki, dlatego będę wdzięczny za umożliwienie mi przedstawienia swojej kandydatury w trakcie bezpośredniej rozmowy o pracę.
Z chęcią przedstawię referencję od poprzednich pracodawców.

Z poważaniem

Jan Kowalski


Andrzej Nowak Warszawa 30.06.2002
ul. Kowala 1
00-101 Warszawa
tel. 111-88-88

Szanowni Państwo!

Podczas Targów Pracy zorganizowanych przez Młodzieżowe Biuro Pracy OHP dowiedziałem się o planowanej przez Państwa rekrutacji w dziale finansowym. Doceniając Państwa pozycję na rynku zdecydowałem się na przedstawienie swojej kandydatury na stanowisko asystent menedżera.

Jestem studentem piątego roku Wyższej Szkoły Ekonomicznej na Wydziale Finanse i Bankowość. Uzyskałem już absolutorium, w październiku będę bronił pracy magisterskiej (temat: "Zarządzanie rynkiem kapitałowym w Polsce").

Jak Państwo możecie przeczytać w załączonym CV w ciągu ostatnich lat spędziłem wakacje na dwu zagranicznych stażach (we Francji i Wielkiej Brytanii), dzięki nim pogłębiłem swoją znajomość języków obcych: angielskiego i francuskiego oraz poznałem zasady funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa.

W chwilach wolnych pracuję jako wolontariusz w Programie wsparcia UE dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pełniąc tą rolę rozwinąłem umiejętność kontaktów z ludźmi a także pogłębiłem swoją wiedzę dotyczącą funkcjonowania małych i średnich przedsiębiorstw w Unii Europejskiej.

Jestem młodym i ambitnym człowiekiem, posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu a także umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole. Mam nadzieję, że pozwolą mi one w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

Będę wdzięczny za umożliwienie mi przedstawienia swojej kandydatury w trakcie osobistego spotkania

Z wyrazami szacunku

Andrzej Nowak

2010-04-07T21:35:44+02:00
Administracji biurowej.

Kraków, 28.04.22008 r.

Jan Kowalski
ul. Krakowska 1
33-111 Kraków
tel. (022) 8777 777
e-mail: [email protected]

Fyto CO-Packing
ul. Krakowska 1a, Kraków
33-111 Kraków

Szanowni Państwo,

odpowiadając na ogłoszenie zamieszczone na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Wadowicach, chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko pracownik administracji biurowej.

Jestem osobą sumienną i rzetelną. Ambitnie podchodzę do każdego powierzonego mi zadania. Szybko uczę się nowych rzeczy. Intensywność pracy wymaga ode mnie dużego zaangażowania i pełnego poświęcenia. Jednocześnie informuje, że jestem absolwentem Policealnej Szkoły Europejskiej „Euro College” w Bielsku-Białej o specjalności administracja i prawo Unii Europejskiej.

Z przyjemnością zgłoszę się w dogodnym dla Państwa terminie w celu uszczegółowienia mojej oferty.

Z wyrazami szacunku

Jan Kowalski

Załączniki:
1. CV
2. kserokopia świadectwa ukończenia szkoły
3. ksero prawa jazdy
1 2 1