Odpowiedzi

2009-11-02T20:08:07+01:00
Moją ulubioną czapką jest czapka niewidka. Dostałam ją na urodziny od swojej najlepszej przyjaciółki.
Jest ona różowa w ciemne różowe wzory, przypominające kwiaty. Ma także daszek. Zawsze nosze ją przy sobie, bo nie wiem kiedy będzie mi potrzebna. Zawsze uważano mnie za uczennice o nagannym zachowaniu. Dzięki swojej czapce mogę być niewidoczna kiedy tylko zechcę, wystarczy ją założyć i natychmiast rozpływam się w powietrzu. Teraz wychodzę cało z wielu nieprzemyślanych zachowań. Na przykład kiedy będę szukała najnowszej bluzki mojej siostry w jej pokoju i ona niespodziewanie wejdzie mogę zrobić tak , żeby mnie nie zauważyła.
Ta czapka jest cudowna ! Najlepsze jest jednak uczucie zwycięstwa i nieoberwania kolejnej nagany czy to w szkole czy w domu. Jestem pewna, że każdy z was chciałby ją mieć.
7 4 7
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-02T20:11:28+01:00
Kapeluris wyglądał jak kapelusz, choć nie taki zwyczajny, jego czubek wydawał sie jednoczęsnie normalny i rozdwojony. Sprawiało to wrażenie jakby znajdował się w 2 wymiarach jednocześnie. Materiał zewnętrzny pokryty był różnymi symbolami, które zdawały emanować się zielono- złotym światłem, co sprawiało, że wyróżniały się na granatowym tle. W środku wyłożony był specjalnym, szmaragdowym materiałem, przypominającym ze struktury aksamit, lecz o całkiem innych właściwościach.Kapeluris bardzo ułatwiał życie właścicielowi. Osoba, która go włożyła na głowę musi zamknąć oczy, mocno się skoncentrować i wyobrazić sobie miejsce, do którego chce się dostać. Obraz powinien być w miarę dokładny, inaczej możemy przenieść się gdzieś indziej. Kapeluris jest niezwykle przydatny, ponieważ dzięki niemu możemy być w miejscu odległym o 200 km w ciągu 5 minut.
6 4 6