Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-02T20:09:11+01:00
Moim zdaniem Balladyna jest prawdziwą zbrodniarką. Spróbuję to udowodnić w swojej pracy.
Zacznę od tego, że Balladyna była kobietą egoistyczną, zachłanną i chciwą, Zrobiła wszystko, aby zdobyć władzę. Z zimną krwią zamordowała rodzoną siostrę tylko po to, żeby zagarnąć jej dzbanek z malinami. Gdyby była ambitna, a przede wszystkim uczciwa, postarałaby się nazbierać jak najwięcej malin w jak najkrótszym czasie.
Warto też dodać, że drugą ofiarą Balladyny był jej mąż, którego zabiła, aby zdobyć władzę. Tu mamy przykład czystej chciwości. Zabiła człowieka, który obdarował ją uczuciem. Prawdę mówiąc zabiła swą miłość.
Trzecim, a zarazem najbardziej drastycznym przykładem jest przyczynienie się do śmierci własnej matki. Dla człowieka, który ma chociąz odrobinę czułości lub jakiegokolwiek uczucia jest nie do pomyślenia pozostawienie własnej matki na pewną śmierć. Mamy tu przykład, że Balladyna wstydziła się własnej matki, która kochała ją nad życie.
Mam nadzieję, że udało mi się udowodnić, że Balladyna była morderczynią, a nie kobietą ambitną.
2009-11-02T20:14:50+01:00
Moim zdaniem stwierdzenie balladyna jest prawdziwa zbrodniarka jest nie prawdziwe
uwazam tak poniewaz jest to osoba ktora moim skromnym zdaniem jest psychicznie chora na ogolnie rozdwojenie jazni i umyslu
jestem przekonana ze gdyby nie byla chora byla by taka jak jej siostra alina czyli mila dobra uczynna i miala by wielkie serce
musle ze byla ona w rodzinie takze czarna owca dlatego nie chciala zeby inni ludzie byli lepsi od niej
powyszszymi argumentami chce udowodnic ze gdzies w glebi jej duszy kryje sie "alina" czyli najwspanialsza dziewczyna pod sloncem .