Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-07T23:23:29+02:00
07 IV 2010r.

Drogi uczniu szkoły […] !

Czy przechodząc tuż obok ludzi biednych, siedzących pod parkowymi drzewami, zatrzymałeś się i choć przez chwilę zastanowiłeś się, co dana osoba mogła przeżyć? Nieraz ich widujesz, przyznaj się. Ludzie siedzący na wózkach inwalidzkich, bez nóg, czasem bez rąk, niemi, głusi. Głodni, zmęczeni życiem. Czy choć raz stanąłeś i wyobraziłeś sobie siebie w tej sytuacji? Ci ludzie byli kiedyś tacy sami jak Ty – mieli kochające rodziny, zdrowie, sprawność fizyczną, zwykłe problemy. Utracili je w tylko im znanych okolicznościach. Wojny? Katastrofy? Wypadki? Teraz zmagają się z życiem. Potrzebują Twojej pomocy! Nie przechodź obok nich obojętnie. Gdy widzisz tabliczkę z napisem 'Zbieram na posiłek', a akurat w szkole nie zjadłeś drugiego śniadania, nie wyrzucaj go. Złóż je na ręce osoby potrzebującej. Będzie Ci ona bardzo wdzięczna.

W naszej szkole organizujemy akcję „Pomóż i Ty”. Zbieramy różne produkty spożywcze oraz wiele innych rzeczy. Miejsce w pokoju niepotrzebnie zajmują stare ubrania, które miałeś wyrzucić? Nie rób tego. Przynieś je do nas, do sali […]! Do akcji włączyło się już czterdzieści osób. Dołączysz do nas?


Czekamy na Ciebie!
Organizatorzy akcji „Pomóż i Ty”
2010-04-07T23:45:48+02:00
Drodzy uczniowie !
Na dzisiejszym spotkaniu chciałabym nakłonić was do pomocy innym.Pomoc wasza napewno przyda się koleżance czy koledze ze szkoły , ale nie tylko.To co jest dla nas łatwe innym może sprawić wiele kłopotów i rozczarowań.A może wy w pszyszłości będziecie potrzebować takiego gestu od przyjaciela.Ważnym punktem tego jest to ,że niepowiniśmy oczekiwać za to coś.Powinna to być bezinteresowna pomoc.Wierze w was z całego serca.

Wikaaaa...........
1 5 1