Odpowiedzi

2010-04-08T08:57:14+02:00
Cześć Zosiu! Warszawa.dn,08.04.2010rok
Na początku mojego listu chciałabym Cię serdecznię pozdrowić.
Wiesz zapisałam się do klubu sportowego i tam jest wręcz super.Lecz to nie wszystko , w tej mrożnej zimie uprawiam sport zimowy ,który nazywa się narciarstwo .
Zachęcam Cię więc abyś i ty zapisała się do klubu sportowego i żebyś uprawiała jakiś sport . Dlatego ,że można lepiej się poczuć,schudniesz,staniesz się wysportowana i twoji rówieśnicy będą Ci napewno zazdrościć.
Zosiu, będzie fajnie, jeżeli się zgodzisz .
To już koniec mojego listu ,jeszcze raz Cię mocno pozdrawiam.

Całuję Patrycja.
13 4 13
2010-04-08T09:01:32+02:00
Drogi Beniaminie! Data wpisz sobie

Pisze ten list, ponieważ chcę Cię zachęci do uprawiania sportów zimowych.
Sporty zimowe są bardzo fajne i polecam je uprawiac. najlepiej będzie je uprawiac z jakims klubem sportowym zapisz się tam, a na pewno będziesz miał wysportowaną sylwetkę i wielu przyjaciół.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Kolega /koleżanka
wpisz tu swoje imię

3 4 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-08T09:22:30+02:00
Witaj Tomku.
Przepraszam,że tak długo do Ciebie nie pisałam ale byłam bardzo zajęta ponieważ przygotowuje się na zawodu sportowe. Jak wiesz 2 lata temu zapisałam się do klubu sportowego i zaczełam nauke jazdy na snowboardzie musze Ci się pochwalić,że przez ten czas zrobiłam duże postepy i w przyszłym tygodniu biore udział w zawodach. Główna nagrodą jest nowy sprzęt do snowboardu, mam nadzieje , że uda mi sie go wygrać. Może miał byś czas żeby przyjechać i mi pokibicować , było by mi bardzo miło. A może udało by Ci się przyjechać na dłuższy czas to poszlibyśmy na stok i dała bym Ci paru lekcji nauki jazdy na desce.Napewno Ci się spodoba !!!! Dzieki temu szybko wyrobisz sobie formę, i wyrzeźbisz sylwetkę i to bez żadnego wysiłku tylko dzieki dobrej zabawie. Mam nadzieje, że udało mi się Ciebie przekonać do tej dyscypliny sportu zimowego i sam zapiszesz sie do takiego klubu sportowego. Naprawde warto!!
Muszę już kończyć ale mam nadzieje, że jednak za niedługo się spotkamy.
Pozdrawiam Ciebie i twoją rodzinke.

Całuję Kasia.
38 4 38