Odpowiedzi

2010-04-08T14:39:39+02:00
Miejscowość i data
CZeść Aniu!!
Droga Aniu na początku mojego listu chciała bym cię serdecznie pozdrowić i podziękować za to, że ostatnio do mnie napisałaś. W twoim ostatnim liście napisałaś mi o swojej ulubionej książce. Teraz ja chcę opowiedzieć Ci o tym jak przebiegała lekcja w książce pt.: "Sposób na Alcybiadesa".
Przede wszystkim chcę Ci powiedzieć, że to bardzo ciekawa książka i watra przeczytania. A więc gdy Alcybiades wchodził do klasy wybrani uczniowie zgłaszali się do odpowiedzi. Cała klasa słuchała ich z zainteresowaniem i z uwagą. Z czasem dyżurnych było coraz więcej, bo aż tak zainteresowała ich historia. Na każdej lekcji dyżurnych było więcej i więcej. Uczniowie chcieli znależć sposób aby się nie uczyć, ale tak słuchali dyżurnych, że wiedzieli wszystko z lekcji. Alcybiades zawsze był zachwycone, że uczniowie tak przykładają się do nauki. Po lekcji uczniowie odprowadzali Alcybiadesa do pokoju.
Myślę, żę lekcje w tej książce przebiegały bardzo ciekawie. Mam nadzieję, że w taki sposób zachęciłam cię do przeczytania tej książki.

Pozdrawiam .............- twoje imię

Mam nadzieję żę pomogłam :)
liczę na najjjjjj:))
2 5 2