Muszę przeprowadzić ankietę na temat:
Gdyby w twojej miejscowości powstał ośrodek dla nosicieli wirusa HIV, czy tolerowałbyś jego istnienie, czy raczej przyłączyłbyś się do ludzi protestujących i zwalczających tę instytucję ?

P.S. UZASADNIJ SWOJĄ ODPOWIEDŹ

1

Odpowiedzi

2010-04-08T13:03:08+02:00
Ankieta:
1.Gdyby w twojej miejscowości powstał ośrodek dla nosicieli wirusa HIV, czy tolerowałbyś jego istnienie?
TAK NIE
Jeżeli nie to dlaczego?

2. Czy bałbyś sie, że możesz się zarzić tą chorobą?
TAK NIE

3.Czy wiesz w jaki sposób mozna zarazić się wirusem HIV?
TAK NIE

4.Czy walczyłbys o to aby zamknąć ośrodek mosicieli HIV w Twojej miejscowości?
TAK NIE

5.Czy jest któś w Twoim otoczeniu kto choruje na te chorobę?
TAK NIE


Uzasadnienie odpowiedzi:
Gdyby w moej miejscowości pojawiła sie instytucja dla nosicieli wirusa HIV jak najbardziej bym ją tolerowała. Wręcz byłabym dumna z władz mojego miasta, ze odważyli się zrobic coś takiego, że chcą pomagać ludziom.
Wiem jak poważną chorobą jest wirus HIV, wiem jak ciężko z nią żyć. Ludzie często nie rozumieją faktu, że tą choroba nie da sie zarazić przez podanie reki. Otoczenie, w którym znajdują się chorzy często bywja okrutni, z chorych robia trędowatych i odrzucają ich poza margines swojego otoczenia.Nie rozumię jak mozna tak traktować ludzi, ktorzy tak naprawdę so tacy sami jak my z tym, że mają trochę trudniejsze życie. Nie dość , że muszą walczyć z dyskryminacją to codziennie modla się o swoje zycie, by przez chorobę go zaszybko nie stracić. Takim ludziom potrzebna jest pomoc i na pewno przydałby się taki osrodek w mojej miejscowości nie tylko.
1 5 1