Witam,podajcie jakiś przykład opisu psa :
1.Jak wabi się zwierzątko,w jakim jest wieku ,jakiej wielkości?
2.Jak wygląda mój ulubieniec? (sylwetka,kolor i rodzaj futerka,głowa,pyszczek,uszy,łapki,ogon)
3.Jak się zachowuje?Co lubi?
-figle i zabawy,
-ulubione miejsce przebywania,spania,przysmaki
4.Co czuję do mojego zwierzaka

i tyle pytan,proszę opisać psa,dać przykład pisania czyli napisać ale nie tak żeby było ma ma ma itp.tylko opis!
Z góry dziękuje

2

Odpowiedzi

2010-04-08T13:26:49+02:00
Mój pies wabi się Whiski. Jest to mały pies rasy West highland white terrier. Jest biały, jego półdługa sierść ładnie błyszczy. Ma piękne mądre oczy którymi potrafi niemal wszystko powiedzieć. Wiem kiedy o coś prosi kiedy jest zadowolony albo smutny. Whiski nawet czasami płacze. Z oczu płyną mu wtedy łzy, stoi z żałosnie opuszczoną główką. Dzieje się to głównie wtedy gdy nie chcemy mu dawać jego ulubionych słodyczy. Wygląda zapłakany jak siedem nieszczęść. Niestety mój pies jest niesłychanie łakomy i w zasadzie lubi wszystko nawet ogórki kiszone i pestki od czereśni.

Whiski ponad wszystko lubi spacery. Gdy tylko zauważy że ktoś z domowników zaczyna się ubierać natychmiast staje przy drzwiach i jest gotowy do wyjścia.Jeżeli widzi że sięgamy po smycz radośnie szczeka i merda swoim fikuśnym ogonkiem. Bywa również niecierpliwy skrobie wtedy w drzwi pcha się pierwszy wypada na korytarz. Powrót do domu wygląda zupełnie inaczej.

Mój pies jest zwierzęciem bardzo wesołym. Dawno już przestał być szczeniakiem ale do dziś lubi bawić sie piłką lub poszarpanym przez niego pluszowym misiem. Śpi na posłaniu w moim pokoju. Zanosi tam sobie rzeczy, niektóre starannie zakopuje noskiem pod koc.

Bardzo lubie mojego psa, sprawia mi ogromną radość i szczęście gdy wita mnie po powrocie ze szkoły. Lubię się z nim bawić i chodzić na spacery. Myślę że jest to zwierzę mądre które sporo potrafi zrozumieć. Whiski zabieram wszędzie ze sobą gdzie tylko mogę jest moim wiernym towarzyszem. Razem cieszymy się i martwimy, nudzimy gdy pada deszcz i musimy siedzieć w domu.
7 3 7
2010-04-08T13:29:21+02:00
Mój piesek wabi się Klara, to jest gatunek Chihuahuy. Ma dopiero 2 miesiące, więc jest jeszcze mały. Klara jest koloru czarnego, lecz koniec ogonka, początek pyszczka końce łapek oraz końce uszów ma koloru białego. Bardzo lubi bawić się wełną i jeszcze innymi rzeczami. Jej ulubionym miejscem przebywania jest mój pokój. Bardzo lubię się z nim bawić. Jest moim pupilem. :)
1 5 1