Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-08T13:48:11+02:00
Był to ciepły dzień. Wyjechaliśmy z klasą na wycieczkę rowerową. Najpierw Jechał tata ja mama i starszy brat. Gdy dojechaliśmy na ładną polane zrobiliśmy sobie piknik. Mama zaproponowała że pójdziemy pozbierać kwiaty. A Tata z Bratem będą pilnować rzeczy. Gdy poszliśmy z mamą w las to zabłądziłyśmy. Szłyśmy na północ aż doszłyśmy do dużego starego dębu. Wtedy zobaczyliśmy nasze rowery więc poszłyśmy w tamtą stronę. Gdy doszłyśmy zaczęłyśmy opowiadać co nam się przytrafiło.
2010-04-08T13:55:22+02:00

Nocny koszmar.
Idę podwórkiem i nagle w ten deszczowy chłodny wieczór spotykam koleżankę z którą się umówiłam, że dziś około godziny 24 pójdziemy na cmentarz.
Szłam z Karoliną w umówione miejsce i kiedy na wielkim zegarze wybiła godzina 24:00 zgasły nam świeczki. Bardzo się przestraszyłyśmy, ale wytłumaczyłyśmy to sobie silniejszym podmuchem wiatru. Nagle jednak Karolina potknęła się i wpadała do ogromnego dołu. Kiedy znów zaświeciłyśmy świeczki okazało się, że znalazła się pośród kości i czaszek zmarłych ludzi. Gdy to zobaczyłam, aż zesztywniałam ze strachu i bez namysłu zaczęłam uciekać. Po chwili, jednak postanowiłam wrócić i pomóc koleżance, gdy się odwróciłam wtenczas zobaczyłam tylko światło i dym wydobywający się z dołu. Stałam skamieniała, a w uszach miałam wciąż dźwięk cykającego zegara.
Ktoś położył mi znienacka rękę na ramieniu, a była to ręka mojej siostry która budziła mnie do szkoły .

Mam nadzieję , że się przyda . xd
Ja wprawdzie za to dostałam szóstkę . ; D
Więc , nie ma błędów bo było już spraawdzane .