Musze napisac o miejscu, gdzie chciałabym się wybrać. Mówiliśmy na lekcji o tym, gdzie jest lepsza gospodarka, więc wybrałam Stany Zjednoczone. Gdyby ktoś to opisał (nie z neta) tak nie jednym zdANIEM tylko troche obszerniej byłoby super :)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-09T12:16:17+02:00
Chciałabym się wybrać do Stanów Zjednoczonych.Mimo że jest tam rumor to w niektórych miastach jak np Queens jest bardzo spokojnie i miło.
Międzyinnymi chciałabym tam wyjechac ponieważ gospodarka jest tam rozwinięta znacznie więcej niż w Polsce czy innych krajach np.Hiszpanii czy Irlandii.W U.S.A mozna także w bardzo szybkim tępie znależć dobrze płatną prace która nam odpowiada.Jest tam dużo sklepów co ułatwia życie.Co najlepsze w Stanach Zjednoczonych wszystkie prace są lepiej opłacalne a komunikacja jest o wile bardziej rozwinięta.To państwo jest także trzecie pod względem ilości ludności i trzecie pod względem terytorium.To oznacza że państwo zamieszkuje dużo ludzi ale dużo tez tam zjeżdża a takze że państwo jest ogromne.Stany Zjednoczone są położone we wszystkich strefach klim. półkuli północnej, od okołobiegunowej (północna część Alaski z klimatem subpolarnym), poprzez umiarkowaną chłodną (południe Alaski), umiarkowaną ciepłą (obszary pograniczne z Kanadą: Wyż. Kolumbii, kraina Wielkich Jezior, północna część Appalachów), podzwrotnikową (od G. Nadbrzeżnych po Niz. Atlantycką), zwrotnikową (południowa część Niz. Zatokowej i Floryda) do równikowej (Hawaje).Mam nadzieje że pomogłam a jak za długie to możęsz sb skrócić:)