Odpowiedzi

2010-04-10T14:49:19+02:00
Nazywam się ..... Mam ... lat. Uczęszczam do klasy ... (NR KLASY, IMIĘ SZKOŁY) Mam cudownych i wyrozumiałych rodziców (oraz rodzenstwo w zależnosci czy je masz ) Tato pracuje.. na stanowisku szefa firmy BIEDRONKA, a mama - Magda jest kelnerką w restauracji roma.
Jestem wysokim/niskim, szczupłym, krótkowłosym/długowłosym brunetem/blondynem o ....(kolor oczu) oczach, owalnej twarzy. Zawsze mam uśmiech na twarzy
Najczęściej ubieram się na sportowo lub w pastelowe kolory. Ch
Moje zalety to dobry humor i odwaga. Nie mam problemu z nawiązywaniem nowych znajomości. Chętnie pomagam mamie w sprzątaniu oraz podawaniu do stolu ,a tacie przy samochodzie.
Tak jak każdy z nas mam wady do których zaliczam spóźnialstwo, bałaganiarstwo, a największa to gadulstwo.
Moimi zainteresowaniami są podróże, szybka jazda samochodem i afia. Lubię podróżować samochodem. Uwielbiam piesze wycieczki, podczas których fotografuje piękno krajobrazów. Interesują mnie również stare kościoły i zamki. W tyym roku udało mi się zwiedzić zamek w Malborku - niegdyś stolice państwa krzyżackiego.
W domu posiadam wiele albumów z różnych wycieczek a najciekawsze zdjecia wykonane przezmnie umieszczam na fotoblogu. W wolnym czasie uczęszczam na basen/
Odznaczam się pomysłowością lubię zaskakiwać rodzinę i znajomych swoimi zwariowanymi pomysłami. Analizując swoją osobowość stwierdzam, że posiadam więcej zalet niż wad, w związku z czym jestem postacią pozytywną.
5 5 5