Odpowiedzi

2010-04-08T16:53:02+02:00
To również częściowo moja rodzina

Serial ten towarzyszy nam już od x lat i każdy z nas zżył się już z całą tą rodziną. To genialny serial, który gromadzi całe rodziny przed telewizorem, co powoduje, iż oprócz sympatii do niego samego, masa telewidzów ma również inne towarzyszące mu wspomnienia.

Proszę nie odbierajcie nam tego ciepłego serialu. Życie to długa, niespodziewana, nieprzewidywana droga pełna niespodzianek i różnych figli. Wzbogacajcie ten serial o prawdziwe życiowe problemy, których każdy z nas ma przecież niezliczoną ilość.

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-08T17:40:28+02:00
#
" Na wspólnej"

Jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych przedstawiający zawiłe losy rodzin Brzozowskich, Hofferów, Nowaków, Ziębów i Zimińskich. Bohaterów łączy nie tylko tytułowa ulica Wspólna, którą zamieszkują, ale także obietnica sprzed 25 lat. Brzozowscy to majętna rodzina, prowadzą wspólnie firmę Bud-Maks, jednak borykają się z poważnymi problemami. Basia i Andrzej mają poważne kłopoty małżeńskie, a Kinga i Michał bezskutecznie starają się o dziecko. Hofferowie od wielu lat próbują poradzić sobie z problemem alkoholizmu, natomiast Ewa i Leszek Nowak po rozpadzie małżeństwa muszą zmierzyć się z poważnymi kłopotami finansowymi. Ziębowie i Zimińscy to tradycyjne rodziny o silnie zakorzenionych zasadach, dla których nadrzędną wartością jest szczęście swoich bliskich.