Odpowiedzi

2010-04-08T17:03:57+02:00
Gdańsk,08.04.2010r.


Droga Krysiu!

Piszę ten list, do Ciebie, gdyż wiem, że czytanie go za 20 lat sprawi Ci ogromna przyjemność. Przypomni Ci jak to jest być beztroską piętnastolatką i mieć głowę pełną marzeń! Dzięki niemu przekonasz się, czy osiągnęłaś życiowe cele które były dla Ciebie tak bardzo ważne. Wspomnisz starych przyjaciół, szkołę i nauczycieli. Wierzę, że właśnie wtedy pojawi się szczery uśmiech na twojej dojrzałej twarzy. Znów przypomnisz sobie jak się marzy.

Pozdrawiam
i życzę powodzenia Krysia
10 3 10
2010-04-08T17:22:40+02:00
Witaj
Może to dziwne ale pisze ten list aby przeczytać go sama za 20 lat.Pisze go aby kiedyś przypomnieć sobie to w dzieciństwie było dla mnie najważniejsze,co się działo,z czego się cieszyłam i przez co płakałam.
Dziś jestem uczennica 3 klasy gimnazjum(gdzie?) i ponieważ koniec roku szkolnego zbliż się wielkimi krokami ja muszę podjąć decyzję w sprawie szkoły do jakiej będę uczęszczać po zakończeniu edukacji w gimnazjum.Myślę nad profilem matematyczno-informatycznym,ale tak naprawdę jeszcze nie wiem jak wszystko się potoczy i przede wszystkim jak pójdą mi egzaminy.Jestem dobrej myśli,ponieważ na naukę poświęcam każda wolna chwile.po skończeniu liceum chciałabym dostać się na dobre studia i znaleźć pracę,która będzie dla mnie nie tylko podparciem materialnym,ale także wielka przyjemnością. Co do marzeń mam wiele.Nie mogę powiedzieć że są one nieosiągalne,ale jak na razie trudno mi je spełnić.Chciałabym polecieć do innego kraju,zobaczyć inne kultury,innych ludzi.Wielkim celem który chcę osiągnąć jest płynne posługiwanie się przynajmniej jednym językiem obcym.Myślę,że będzie to angielski,ponieważ tym językiem można posługiwać się praktycznie w każdym kraju.Jak każda kobieta chciałabym także znaleźć mężczyznę swojego życia, w którym znajdę wsparcie i poczucie bezpieczeństwa,oraz mieć dużą i szczęśliwą rodzinę i mieszkać z nią w dużym domu z ogrodem i basenem oczywiście:)Mam dużo przyjaciół,którzy mnie wspierają a ja odwdzięczam się im tym samym.
Myślę,że to co napisała wzbudzi we mnie wielki zachwyt kiedy będę to czytała za 20 lat.A jeśli nie uda mi się zrealizować swoich dziecinnych marzeń to spełnię je w dorosłym życiu.Bo marzenia są w życiu najważniejsze,a życie zbyt krótkie żeby je wszystkie osiągnąć.Dlatego należy spełniać swe marzenia jak najszybciej.
Z pozdrowieniami
JA:)
37 2 37