Odpowiedzi

2010-04-08T17:08:15+02:00
1. Królewna Śnieżka zwyciężyła nad złą królową, i dzięki pocałunkowi księcia, Śnieżka obudziła się. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Pobrali się i wzieli slub. Zyli dlugo i szczesliwie.

Nie czytam baśni. Znam tylko tą :)
12 4 12
2010-04-08T17:08:55+02:00
W bajkach kończą się różne szczęśliwe zakończenia np. takie jak te :
Śpiącą królewnę uratował książe z którym żyła długo i szczęśliwie po tym jak zjadła zatrute jbłko.
Kopciuszek niemusiał już ciężko pracowac za swą macoche i jej córki w czym pomogła jej dobra wróżka . A Kopciuszek żył z księciem długo i..
Pinokio niebył już marionetką ale prawdziwym chłopcem który miał serce .
7 4 7
2010-04-08T17:29:15+02:00
1.Dziewczynka z zapałkami.
Kiedy wyczerpana swoją bezefektowną pracą dziewczynka zapaliła ostatnią zapałkę nie miała już nadziei na przeżycie tej chłodnej nocy. Nagle jednak zatrzymała się przy niej przejeżdżająca kareta. Wysiadła z niej bogato ubrana kobieta i spytała co dziewczynka robi na mrozie.
-Sprzedaję zapałki, może kupi pani jedną? Tak bardzo proszę...
-Dlaczego mam kupować zapałki? Dziecko cała się trzęsiesz, gdzie są twoi rodzice, wracaj do domu.
-Nie mogę dopóki nie sprzedam wszystkich zapałek. Po za tym nie mam dokąd wracać.
-Chodź więc ze mną. Zaopiekuję się tobą, bo jeśli tu zostaniesz nie czeka cię nic dobrego.
Dziewczynka jeszcze trochę się wahała, jednak kobieta nie pozwoliła jej zostać na ulicy. Pojechały do jej domu i od tego czasu, dziewczynka z zapałkami nie musiała bać się o swój los.
2.Czerwony Kapturek
Po pokonaniu złego wilka Gajowy razem z Babcią i Czerwonym Kapturkiem udali się do domku na herbatę. Długo rozmawiali o tym co się wydarzyło informując o wszystkim mamę Kapturka. Ta zarządziła, że za odwagę jaką wykazał się Gajowy odda mu rękę swojej jedynej córki. Następnego dnia odbyły się zaręczyny, wszyscy się radowali a gratulacjom nie było końca. Czerwony Kapturek była bardzo szczęśliwa, że to właśnie dzielny Gajowy zostanie jej mężem.
3.Brzydkie kaczątko
Kiedy brzydkie kaczątko pod postacią pięknego łabędzia pojawiło się wśród innych ptaków zachwytom nie było końca. Łabędź był dumny, że w końcu został doceniony. Któregoś dnia, niedaleko swojego stawu zobaczył, że kaczki wyśmiewają się z kaczora, który był mały i mniej zdolny od reszty. Łąbędź przymniawszy sobie swoją sytuację przed laty natychmiast stanął w obronie kaczora i udowodnił reszcie, że nie mają prawa się z niego wyśmiewać. Odtąd sytuacja się już nigdy więcej nie powtórzyła, a łabądź i kaczor zostali najlepszymi przyjaciółmi.
7 4 7