Hej. Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć ten tekst;
Wszyscy zaczęli uciekać w stronę lądu. Byłam bardzo przestraszona i nie wiedziała co się dzieję.Jednak fale szybko ustały nie było to nic groźnego. Wszyscy wrócili na plaże aby dalej wypoczywać.Wieczorem poszliśmy na pyszną kolację a po niej wróciliśmy do hotelu.Następnego dnia rano w drodze do restauracji spotkałam moją koleżankę, której nie widziałam od lat.Okazało się, że mieszka w tym samym hotelu co ja i moja rodzina. Umówiliśmy się na wspólny rejs po oceanie, który miał trwać 3 godziny. Jednak gdy statek wypłyną zerwała się straszna wichura. Zauważyłyśmy w wodzie coś bardzo dziwnego. Przypominało to morskiego potwora, o którym kiedyś opowiadał mi dziadek. Bardzo się bałyśmy. Fale były wielkie. Ludzie panikowali. Lecz na szczęście udało nam się szczęśliwie dopłynąć do brzegu.

1

Odpowiedzi

2009-11-03T01:19:41+01:00
Everyone began to flee towards land. I was very scared and did not know what happens. However, the waves quickly stopped it was not anything terrible. All returned to the beach to continue to rest. In the evening we went to a tasty dinner, and after it returned to the hotel. The next morning on his way to the restaurant, I met my colleague, whom I have not seen in years. It turned out that he lived in the same hotel as me and my family.
We agreed on a joint trip to the ocean, which was to last 3 hours. However, when the vessel sailed there arose a terrible gale. In the water we noticed something very strange. It was like the sea monster, which his grandfather once told me. We were afraid very much. The waves were great. People panic. But fortunately we were able to safely swim to shore.