Napisz podanie do dyrektora teatru o wypożyczenie strojów do szkolnego przedstawienia pt:" Dzieje Tristana i Izoldy" (podaj 3 bohaterów występujących w sztuce oraz uzasadnij swoją prośbę).

Proszę o bardzo szybkie napisanie...
Daję max:))

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-08T17:45:38+02:00
Karolina Kowalska
ul. Jakaś 69
71-220 Szczecin


Dyrektor Teatru w Szczecinie
ul. Jakąś 99
71-890 Szczecin

Zwracam się do Pana z prośbą o wypożyczenie strojów Tristana, Izoldy oraz Gorwenala, Gimnazjum nr. 66, w którym 18 maja odbyć ma się przedstawienie pt. "Tristan i Izolda". Prośbę swą motywuję zachęceniem młodzieży, spektaklami teatralnymi. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.


Podpis
7 3 7
  • Użytkownik Zadane
2010-04-08T17:52:42+02:00
PODANIE

Szanowna Pani Dyrektor,
kolko teatralne dzialajace w szkole (nazwa szkoly, miasto) lat zwraca sie do Pani z prosba o wypozycznie strojow potrzebnych do zrealizowania szkolnego przedstawienia sztuki pt. "Tristan i Izolda".
Nasze kolko dziala juz od 5 lat i wystawilismy juz wiele ciekawych inscenizacji, ktore spotkaly sie z duzym zainteresowaniem ze strony mlodziezy. Od trzech miesiecy odbywamy proby do "Tristana i Izoldy" i do wystawienia sztuki brakuje nam jedynie strojow, gdyz rekwizyty wykonalismy sami w szkolnej pracowni. Potrzeba nam zwlaszcza strojow dla postaci tytulowych i dla Marka (rowniez rekawicy, ktora oslanial swoje kalectwo).
Zalezy nam bardzo, aby wlasciwe stroje uczniow grajacych role wzbogacily nasza sztuke.
Postawnowilismy zwrocic sie do Pani, gdyz teatr jest jedyna instytucja, ktora moze nam pomoc w rozwiazaniu naszego problemu.
Bardzo liczymy na przychylne rozpatrzenie naszej prosby.
Z powazaniem,
uczniowie, czlonkowie kolka teatralnego przy szkole ...
9 3 9