Odpowiedzi

2010-04-08T18:03:17+02:00
Kochana siostro!
Piszę do ciebie list , ponieważ wyjechałaś i nie wiemy co u ciebie . Pewnie twój synek już chodzi. Dawno już go nie widziałam musisz jak najszybciej wrócić do polski . U nas jest bardzo zła pogoda , leje od rana . A u ciebie pewnie słońce świeci no bo wrońcu jamajka jest pięknym krajem . Bardzo cię kochamy i nie możemy się doczekać kiedy wrócicie .

Pozdrawiamy :*
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-08T18:05:33+02:00
( w prawym górnym rogu wpisz miejscowosc przecinek i date)
Drodzy Marto i Wojtku !
Co tam u Was ciekawego? Jak się czujecie? Pogoda sprzyja? U mnie jest pochmurno.
Mam nadzieję, że dobrze się bawicie. Niedługo chciałabym Was odwiedzić. Myślę, że się zgodzicie. Niedawno miałam remont w całym domu. Mój pokój pomalowaliśmy na niebiesko. Jest śliczny. Jak do nas przyjedziecie to nie poznacie naszego odnowionego mieszkania. Dzisiaj będą przynosić meble do salonu. Pomagałam je wybierać. Wiem, że Tobie napewno też się spodobają. W poniedziałek mam dostać jakiś prezent i wiem co to będzie. Podsłuchiwałam rodziców jak rozmawiali i postanowili kupić mi pieska. Bardzo się cieszę z tego powodu. Jak do Was przyjade to zabiorę go ze sobą. Tylko mam taki mały problem. Nie wiem jak będę miała go nazwać ?
Czekam na kolejny list od Was. Mam nadzieję, że napiszesz mi w nim różne propozycje z imionami dla psów. Tęsknie za Wami.
Pozdrawiam,
Natalia


Oczywiscie pozmieniaj sobie imiona. ;DD