Odpowiedzi

2010-04-08T18:38:46+02:00
Warszawa, dn. 08.04.2010 r.

Maria Kozłowska
ul. Wojska Polskiego 6B/1
05-220 Zielonka
tel. kom. 888 – 888 – 777
Dyrektor
Andrzej Sokołowski
Agencja Marketingowa „KWADRANS”
ul. Malawskiego 1/57
08-164 Warszawa


Szanowny Panie Dyrektorze,


Jestem zainteresowana pracą w Agencji Marketingowej „KWADRANS” na stanowisku: specjalista do spraw reklam. Ofertę otrzymałam w biurze Kuriera Warszawskiego w dn. 8 KWIETNIA 2010 roku.

Do ubiegania się o pracę w Pańskiej firmie, skłoniła mnie jej renoma na rynku. Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Uważam, że mogę ubiegać się o to stanowisko ze względu na moje doświadczenie – podczas nauki w Liceum Ekonomicznym odbyłam praktykę zawodową na podobnym stanowisku. Spełniam, więc zawarte w ogłoszeniu warunki. Jestem dyspozycyjna i samodzielna, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty, mam zdolności negocjacyjne. Jestem dokładna i odpowiedzialna, potrafię zorganizować sobie pracę, o czym świadczy wysoka ocena z odbytej praktyki zawodowej.

W wypełnieniu powierzonych mi prac z całą pewnością pomocna będzie dobra znajomość języka angielskiego i obsługi komputera. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.

Jeśli moja oferta okaże się dla Pana interesująca, jestem gotowa przybyć na spotkanie i zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem:

Maria Kozłowska
1 5 1