Prosze o napisanie wypracowania o tym jak sie ubieram, w co lubie sie ubierac itp. ma mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie we wstepie mozna tak ogulnie w co młodzierz sie ubietra... prosze o pomoc i jeszcze prosze o wmiare łatwe zdania. :)

1

Odpowiedzi

2010-04-09T16:14:35+02:00
Mein Stil der Kleidung steht nicht zu viel. Ich mag einfache Kleidung ohne Pailletten und Glanz. In meinem Schrank sind Kleider in verschiedenen Farben, aber meist sind sie dunkle Farben: schwarz, grau, braun und blau. Ich mag es nicht rosa. Die Farbe stimmt nicht mit meiner Natur. Die meisten tragen Sie lockere Jeans, schwarzes Oberteil und eine einfache Bluse. In seltenen Fällen davon ausgehen, Galaveranstaltungen, fühlt sich nicht mit ihnen.

tłumaczenie:
Mój styl ubierania nie wyróżnia się za bardzo. Lubię proste stroje bez cekinów i brokatu. W mojej szafie są ubrania różnego koloru, ale najczęściej są to ciemne kolory : czarny, szary, brązowy, granatowy. Nie lubię różowego. Ten kolor nie pasuje to mojego charakteru. Najczęściej noszę luźne dżinsy, czarny top i zwykłą bluzę. Rzadko zakładam galowe kreacje, nie czuje się w nich za dobrze.

to pierwsze zdanie może być wstępem. Zakończenie możesz wymyślić.