Odpowiedzi

2009-11-03T13:45:09+01:00
Ludzie ciągle zanieczyszczają środowisko. Dużo mówi się na ten temat, lecz ciągle zbyt mało się robi, żeby ograniczyć zanieczyszczanie środowiska.
Wtórne wykorzystanie szkła i papieru wciąż wzrasta, lecz niewystarczająco szybko, aby zredukować ogólne ilości wytwarzanych odpadów tego typu. Łatwo można więc zauważyć, że rośnie góra śmieci, która zagraża środowisku. Aby zmienić tą sytuację należy przekonać społeczeństwo do segregowania i powtórnego przetwarzania odpadów. I nie mogą to być jedynie sporadyczne przypadki, lecz systematyczne, zorganizowane i masowe działanie wszystkich ludzi.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-03T13:56:28+01:00
Natura, a cywilizacja, czyli co Nam zostanie.

Ludzie niestety nie mogą żyć w zgodzie z naturą.
Powstające miasta niszczą naturalną faunę i florę. Nie dbając o środowisko niszczymy to co nas otacza. Nie segregując śmieci zanieczyszczamy środowisko. Nie patrzymy na to co robimy, czy szanujemy naturę... Ona pozostaje nam obojętna.
Nie szanując natury, naszym dzieciom pozostanie jeden wielki śmietnik. Jeżeli każdy z nas zacznie dbać o to co nam pozostało, będzie lepiej. Nie zapomnijmy o naszej przyszłości i naszych dzieciach, wnukach.
Nie bądźmy egoistami i myślmy o innych. Pamiętaj dbaj o środowisko.


Przepisałam to z zeszytu i dostalam za to 5... Powodzenia ;)