Proszę o przetłumaczenie poniższego tekstu na j.angielski.

Święta Wielkanocne w tym roku były bardzo wesołe i pogodne. Już w czwartek nie trzeba było iśc do szkoły. Właśnie w tym dniu zaczęły sie dla mnie. W moim domu trwało wiele przygotowań do świąt. Członkowie mojej rodziny byli strasznie zabiegani i nie mieli na nic czasu. Więc i ja postanowiłem im pomóc i zacząłem sprzątac dom. Ponieważ na dworze padał deszcz nie miałem planów na ten dzień. Piątek był dniem ponurym i zimnym. Cały dzień spędziłem przy komputerze. Sobotniego wraz z całą rodziną poświęciliśmy koszyczek i jedzenie które w nim się znajdowało. Była to godzina 10.
W niedziele rozpoczęły się prawdziwe święta. Z samego rana udałem się z rodzicami i bratem do kościoła. W poniedziałek powtórka niedzieli. Padał deszcz, było zimno i nikt nie oblewał się wodą. We wtorek było już po świętach. Zasmucony wiadomością że jutro będę musiał isc do szkoły, spakowałem plecak i przez cały dzień nic więcej nie robiłem. Te święta były dla mnie jak inne dni. Niczym mnie nie zaskoczyły.

1

Odpowiedzi

2010-04-09T19:03:52+02:00
Hej :)
_________________________________________________
Easter this year were very happy and cheerful. Already on Thursday there was no need to go to school. I began that day in August for me. In my house took a lot of preparation for Christmas. Members of my family were terribly busy and had no time for anything. So I decided to help them and I started to clean house. Since it was raining outside I had no plans for that day. Friday was gloomy and cold day. The whole day spent at the computer. Saturday, together with the whole family spent a basket and the food that was in it. It was the 10th hour on Sunday began the real feast. In the morning I drove with her parents and brother to the church. On Monday replay Sunday. It rained, was cold and no one doused with water. On Tuesday it was after the holidays. Saddened by the news that tomorrow I will have to go to school, packed my backpack and all day I did nothing else. These holidays are for me like any other day. Like I was not surprised.
________________________________________________________

Pozdrawiam :)
1 1 1